Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a kedvenc fiú/lány...

Melyik a kedvenc fiú/lány nevetek? Ha van gyereketek hogy hívják és miért kapta azt a nevet?

Figyelt kérdés

2019. máj. 5. 19:31
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
63%

Izabella, Brendon

Nekem ezek tetszenek, az Izabella nőies hosszú név, ez a kedvencem.

Brendon meg csak úgy tetszik.

Szeptemberben születik a kislányom, aki Izabella lesz.

2019. máj. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
60%

Az abszolút kedvenc lány nevem a Szorina, fiú pedig a Dimitrij és a Maximilián.

Van egy lányunk és egy fiúnk. A lányunk neve Kamilla, a fiúé Alex. Annak idején megegyeztünk, hogy ha lányunk születik, én nevezhetem el, ha fiú, akkor az apja. Én Szorinának akartam nevezni a kislányt, de a férjem annyira ágált ellene, hogy nem erőltettem. Mielőtt a Szorina névvel találkoztam volna, a Kamilla volt a nagy kedvencem. Szerencsére ez már neki is tetszett. A fiú nevet ő választotta, én nem ellenkeztem. A kedvenc fiú neveimet itthon amúgy sem adtam volna. Túl extrémek egy magyar gyereknek szerintem.

2019. máj. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
56%

Lányom neve Izabella. Ez tetszik, azért adtuk ezt. Igazából nekem a Bella tetszik jobban, de az Izabella felnőtt korban komolyabban hangzik, ha esetleg úgy gondolja. Én Bellának hívom.

Másik esélyesek a Léna és a Natasa lettek volna még talán. Más név nem tetszik.


Fiúból a Belián és a Dragan a kedvenceim, igaz nekünk van szerb kötődésünk a férjem részéről.

2019. máj. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
63%
A kedvenc lánynevem a Szoraja de a férjem ahogy meghallotta közölte, hogy na ezt felejtsem el. A kedvenc férfinevem az Iliász de a férjem ettől is hülyét kapott így lett a kisfiunk neve Éliás.
2019. máj. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
61%
Mikor még neveken gondolkodtunk,akkor lánynévnek a Babett nagyon tetszett,csak egy felnőtt embernek nem tudnám már elképzelni,inkább egy kislánynak ,így a kislányom Emma lett. Fiúnévből meg a Benett nagyon tetszik.
2019. máj. 6. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
90%

A kedvenc fiúneveim az Erik és az Iván, de úgy alakult, hogy apuka vezetékneve "sz"-re végződik, és így nekem nem tetszik a magánhangzó kezdetű név hozzá, így volt három másik esélyes kedvencünk: Dávid, Bence, Péter. Pár hét múlva születik a Péterünk :)

Lánynevekből az én abszolút kedvencem a Vivien, de szeretjük még a Lilit, Lénát...meg a Nílát, de azt végül túl idegenhangzásúnak gondolnám és nem adtuk volna...és egyelőre még nincs és nem lesz lányunk.

2019. máj. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
65%
Lotti, Patrik
2019. máj. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
52%
Én mindig úgy vagyok a nevekkel, hogy megtetszik egy, akkor úgy tűnik, hogy nem os gyakori. Érre kiderül, hogy tömegesen adják utána azt a nevet. Most direkt egy tök régi nevet akartam esélyesnek felírni, ami nem idegen hangzású és kb kislány koromban, egyetlen tanárnak volt ilyen neve, azóta soha nem is találkoztam ilyennel. Erre most elkezdik felkapni. MIÉRT????
2019. máj. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
64%
Utolsó nem lehet, hogy eddig is sokan adták, csak nem figyeltél fel rá? Megkêrdezhetem, mi az a név?
2019. máj. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 Fruzs33 válasza:
85%

Fiú:

Krisztián,Kristóf,Viktor,Marcell


Lány:

Marcella,Lilla,Linda

Imádom ezeket a neveket

2019. máj. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!