Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert alszik ilyen rosszul öt...

Miert alszik ilyen rosszul öt honapos babam?

Figyelt kérdés
Eddig nagyon jol aludt, kb .ketszer kelt enni, nem volt kulonosebben hasfajos sem. Most egyszeruen alig leteszem este, mar felebred visszaalszik, par perc mulva ujra, es ujra, es ujra....aztan elalszik 2-3 orara, felebred visszaaltatom, es mar lassan reggel is van. Van hogy felsir, de olyan is,h.nevet, mikor benezek. Sokat tekereg almaban, mintha fajna valamije tapszeres, nem valtottunk, meg csak most fogok kezdeni hozzaataplalni is, nem tunik betegnek, nappal jokedvu, bar kicsit rosszabbul eszik,es ugyanugy rosszul alszik fogat sem latom jonni.Ehes, melege van, fazik stb.kilove. Az egyetlen amire meg gondolok,h.tul van porogve. A ket nagyobb tesoja allandoan csinalja a fesztivalt, a tv is tobbet megy, mint nem a babat sem dughatom egy sotet lyukba, es a nagyokat sem zarhatom el...😞Volt vki igy?

2019. máj. 7. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez van egy hónapja. Azóta kijött 2 foga, de ugyanúgy 4-5× ébred. Ő enni már nem eszik éjszaka.

Mozgásfejlődés lehet még.

2019. máj. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, az inyen nem latok semmit es nappal jol elvan, az evest leszamitva, csak ha leteszem aludni, akkor kezdodik minden. Igazabol sz olemben visszaalszik, nincs fent ebren huzamos ideig, de par petc mulva ujra megebred.
2019. máj. 7. 15:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, mintha én írtam volna.
2019. máj. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kb.ugyanezeket csinálja a 2 hónaposom. Eddig 1x max 2x kelt este na most este 4x kelt fel. Rosszul eszik,rosszul alszik. Hasfájást már kinőtte, észre venném,ha az lenne. Nem lázas sokat mosolyog kakil pisil rendesen,alapjában véve jókedvű. Én csak az időre tudom fogni. Elég h*lye az időjárás mostanában. Nekem is fáj a fejem nyomott vagyok és kedvem sincsen semmihez.
2019. máj. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem is eszembe jutott a hidegfront..
2019. máj. 7. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!