Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyiket kérdemesebb megvenni...

Melyiket kérdemesebb megvenni először?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Most születet meg a kisfiam és 1-1 dolog még hiányzik de sajnos mindenre nem jút elég pénz így fontossági sorrendet alakítok ki.



Melyik jobb és hasznosabb?



Egy minőségi ( projektoros , szívhangutánzós ) tényleg jó kiságyforgó


Vagy


A híres rezgő szék amiben a babák nagyon jól el tudnak lenni.



Mind 2 dolgot megveszem csak az egyiket minimum 1 hónap múlva tudom.



Mik a tapasztalatok?



#rezgőszék
2019. máj. 8. 13:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Forgónk, igaz csak fapados zenélős-világítós volt az elsőnél. Szerette nézegetni, néha el is aludt rá, de fél perc után kikapcsolt, lesben álltam a távirányítóval... :D A másik kettőt nem érdekelte. A 3.-nál kaptunk kölcsönke egy hintáztató funkciós széket, az néha jól jött, de elvoltunk előtte is nélküle.

Inkább vegyél széket.

2019. máj. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém fél a forgóktól, zenélő dolgoktól, szóval inkább szék.
2019. máj. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nalunk mindketto abszulot penzkidobas volt, de talan eloszor a forgot vennem meg.
2019. máj. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Na hát mindkettő felesleges hidd el. Vegyél adamo hintát, azt nem 3-4 hónapig fogjátok tudni használni.
2019. máj. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én egy egyszerű széket vettem, de nagyon nem használjuk, most rendeltem egy hintaszéket, mert azt hintáztatni is lehet, remélem tetszeni fog a kislányomnak és el lesz benne. Kiságy forgót úgy kaptuk, de az a hagyományos felhúzós. De szereti a babám nagyon nézegetni. Lehet, ha nem kaptunk volna, vmi komolyabbat vettem volna. Én először a kiságy forgót ajánlom.
2019. máj. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Ha mindenre nem jut pénz, miért pont felesleges vackokra akarsz költeni?

Egyik se létszükség.

Ahogy valaki javasolta: inkább gyűjts bölcsőhintára (adamo). Az fejleszt is.

2019. máj. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Megtehettem volna, de egyiket sem vettem.

Úgy kb 3 hónapos korában kapott a mamájától zenélő világító forgót, az meg eltört magától csak úgy...

Úgyhogy megfogadtam, a baba fölé soha semmit.


A rezgő szék sosem hiányzott.

2019. máj. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem mindkettő felesleges. Legalábbis nekünk nem volt egyik se, de nem is hiányzott vagyis nem is jutott szembe, hogy kellene. Inkább öleld magadhoz és énekelj, az hinta, rezgés, szívhang meg zene is :D Nem spórolásból írom (bár ha centizni kell pláne nem érdemes ezekre költeni, később ő is jobban fogja értékelni borítékban), de nem hiszek az ilyen anyahelyettesítő segédeszközökben. Elég a játszószőnyeg meg ha költeni akarsz, egy babahinta (az is jó drága és nagy helyet foglal), de legalább nagyon fejlesztő meg tovább tudod használni.
2019. máj. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem a forgót.
2019. máj. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha akartok légzésfigyelőt, akkor a forgót felesleges megvenni, mert a légzésfigyelő nem fog jól működni (berezonál annyit, hogy légzésnek fogja értelmezni). Én a széket venném. Nekünk bevált.
2019. máj. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!