Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen kezdett kúszni...

Mennyi idősen kezdett kúszni a babátok?

Figyelt kérdés
Enyém még csak saját maga körül fordul felhúzott térddel,de előre nem halad, nem is próbál csak nyújtózkodik a játékért,a lábait egyenesre feszíti. Próbáltam az ellentétes lábát támasztani,hogy tolja el magát,de nem teszi. 6 hónapos. Még ne is várjam tőle? Inkább ő türelmetlen magával,mert kiakad ha nem éri el a kiszemelt tárgyat.

2019. máj. 9. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Körbe 5,5 hónaposan, hátra 6 hónaposan, előre 7 hónaposan.
2019. máj. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

5 hónaposan rendesen kúszott előre. Előtte csak forgott maga körül 😀


De minden baba más, nem számít ki hány hónaposan kúszik, mászik. A lényeg, hogy ne hagyjon ki semmit. Legyen meg az összes mozgasfejlődési lépcsőfok.

2019. máj. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
7 hónaposan. Szerintem ne erőltesd neki, majd rajön magától. Úgy motivalhatod, ha olyan tárgyat teszel mindig elé, amit szeret, de olyan távolságra, h ne érje el és kicsinyenkent rá fog jönni a kuszast technikájára.
2019. máj. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Minden mozgasfejlodesi lépcsőfok? Enyém nem kúszik, de nem mászik, viszont belénk kapaszkodva már magától felallt és már 1-1alkalommal magától is felult És ha ki marad a mászás vagy még jöhet az is?
2019. máj. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Rosszul írtam

Enyém kúszik, de nem mászik még. 9honapos

2019. máj. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4 hónaposan körbe és hátra, 5 hónaposan előre. De ez semmit nem jelent, kb 3 éves korukra mindenben ugyanott fognak tartani.
2019. máj. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

4-es. Igen, az a jó, ha nem marad ki egyik sem. Az agynak nagyon fontos a mászás. Minnél többet mászik egy baba annál jobb.

Ha kimarad a mászás az baj. Később iskolában lehetnek belőle bajok.

Nem törvényszerű de, de az esetek többségében igaz. Mi így tanultuk anno.

2019. máj. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6 hónapos volt.
2019. máj. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

4es vagyok, és azok után, amit leírtam, utána meg bekovetkezhet a mászás?

Épp múltkor az 1. ismerősöm mondta, h a babája neki se mászott, csak az maradt ki, már 1 éves múlt neki, már megy rendesen

2019. máj. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!