Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogy csináljátok a hozzátáp...

Ti hogy csináljátok a hozzátáplálást ha el kell menni valahova?

Figyelt kérdés

Annyit gondolkodtam már ezen mások hogy csinálják. Ha pl már ki van váltva 1-2 étkezés de messze van a város babakocsival, de még nincs olyan idős a baba, hogy adsz neki egy kiflit és annyi. Gondoltam rá, hogy viszem a kis tányér kanalat, leülünk valahova és megetetem. De ez teljes ruhacserét vonna maga után 😂

Így ha megyünk valahova marad a tápszer... De nem tudom meddig lehet így. Kíváncsi lennék ti, hogy csináljátok :)


2019. máj. 9. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Ha még annyira kicsi, hogy full ruhacsere egy pohár püré elfogyasztásának az eredménye, akkor inkább kapjon tápot. Semmi baja nem lesz, ha a már kiváltott étkezés helyett egy nap újra tejet kap csak.
2019. máj. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
8 hónapos a kisfiam. Tegnap épp a templomba etettem meg mise közben, mert ott lett éhes. Viszek műanyag dobozt, abbateszem az ételét. Kiskanál, kart, és testet védő partedlit es megetetem. Én itthon se etetem úgy, hogy az egész gyerek kajás, valahogy nem lesz olyan, lányomnál se volt gond. Csak később, mikor már önállóan kezd enni. 5 perc alatt betolja a kaját. Viszek még nedves törlőt, ami arcra való, mert ott nem tudom megmosni az arcát, vizet és ennyi. Az egész művelet előpakolás, evés, “tisztálkodás”, elpakolás 10 perc.
2019. máj. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
1-es vagyok. Amúgy meg mikor kicsit már nagyobbak lettek, és ettek darabosabbat is, akkor csináltam olyat, hogy dobozban elvittem répa és krumplikockákat, és aventes pohárban joghurtot. Tökéletes ebéd volt, és nem volt baj az sem, hogy kihűlt.
2019. máj. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
8 hónapos, nálunk nem olyan egyszerű mint ahogy a 2-es írta. Hiába van rajta előke, ahogy a kaja a szájában van utána teszi a kezét ami tiszta pép lesz és a ruhájára dörgöli. Mire megtörölném a kezét addigra már 2x a ruhájába dörgölte. 10 perc helyett min fél óra. Tehát nem túl egyszerű.
2019. máj. 9. 15:10
 5/5 anonim ***** válasza:
63%

Van olyan előke, amit fel lehet rá adni, es a karját is bele tudod dugni, így csak az eloke lesz kajás. Amúgy rzt a diam is csinálta kb 6 hósan, de én mindig kivettem a szájábol a kezet. Nála ez azt jelemtette, hogy meg nem ehes, mert ha az, akkor nem játszik vele.

Amugy sokkal konnyebb volt ugy elmenni vele, hogy már ki volt valtva egy etkezes, de ha a tapszer konnyebb, akkor vigyel magaddal azt.

2019. máj. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!