Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16,5 hós babátok eszik már...

16,5 hós babátok eszik már kanállal? Kisfiam nem nagyon, inkább én etetem. Néha rájön akkor kanalazik, de hamar megunja.

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
A kislányom 15hónapos kora óta teljesen önállóan eszik. 8 hónapos kora óta kért és kapott is kanalat, így volt ideje belejönni :))) Eleinte maszatolás volt és kicsit nehézkes, de egyre ügyesebb lett, míg aztán már el se fogadta, hogy én etessem.
2010. júl. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nála is van kanál 7-8 hós kora óta. Ő kis lustika, nem bánom, hogy nem eszik még, nem azért írtam, csak kíváncsiskodok.
2010. júl. 6. 21:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze! Majd belejön ő is :))) Neki így kényelmesebb, meg kisfiú is, ők kicsit lassabbak :))) Nyugi, mire fontos lesz, hogy egyedül egyen, ő is fog :))
2010. júl. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én még nem adtam neki kanalat hogy maga egyen, fogzik csak a pépeset eszi főzelékeket, ha oda adom a kanalat csak kavarja, bele nyúl kézzel. Fasirtot husit kenyeret felvágottat megeszi szépen kézzel. Én még nem erőltetem, én etetem. 16,5 hónapos.

Bezzeg ha babát etet, vagy minket vagy magát játékiból akkor rakja a szánkba a kanalat, de ha ennivaló is van rajta leveszi játszik vele élvezi hogy nedves ragadós a keze tőle!

2010. júl. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia, az enyém amikor olyanja van, eszik pár kanállal. a többit ha nem adom oda neki én, otthagyja.

amit kézzel tud enni, felvágott stb. azt egyedül eszi, meg a levessel is szeret küzdeni, de még messze járunk attól, hogy "önállóan eszik".

18 hós kislány

2010. júl. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!