Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Miért sirdogálhat az egy hónapos babám? Folyt. Lenn.

Már el sem tudom képzelni, hogy mi lehet a kicsi babámmal, evés után kb. 1 órányit hogyha alszik és utána sirdogál, hol erősebben hol nyöszörgősen. Kap cseppet hasfájásra espumisant és normaflort, de sokszor olyan keservesen, hogy nem tudom mit tegyek vele. Ezen kivül ki mit ad hasfájásra a babájának?

máj. 14. 19:32  Privát üzenet  

A válaszok
Anyatejes vagy tápszeres? Csak azért kérdezem mert ha anyatejes akkor elképzelhető hogy valamitől felpuffad a pocikája amit te eszel. Ha tápszeres akkor meg nem jó neki amit kap. Az én babám tápszeres volt 1 hónapos korától és 3 tápszert próbáltunk mire megvolt a megfelelő számára de ígyis néha rátört a kegyetlen hasfájás.. semmi nem vált be csak amit a doktorbácsi felírt gyógyszertárban kikevert kanalas gyógyszer. Na attól megszűnt minden panasza

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont máj. 14. 19:52 Privát üzenet
#1 vagyok. Papaverin amit felírt.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont máj. 14. 19:58 Privát üzenet
Büfizteted eleget? Tud kakilni? Biztos, hogy nem vmi más baja van?

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont máj. 14. 20:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Külön főznek olyan ételt, ami a szoptatós anyukáknak ehető. Anyatejes és természetesen büfiztetem.

# 4/4Időpont máj. 14. 21:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mekkora volt a babàtok fej-mellkörfogata születéskor és 3 hónaposan? Egyébként havonta kb mennyit nő egy csecsemő feje?
3 hónaposonak hátil egy kis körben lapos a feje, ez mekkorra baj? Kikerekedik majd idővel?
Mikor és hogy kezd el gagyogni a baba? A tiétek miket “mond” 3 hósan?
Kedves Anyukák, akiknek 3 hós babája végigaludta az éjszakát, mennyi időközönként és mennyiket evett napközben a baba?
Miert alszik ilyen rosszul öt honapos babam?
Más babának is egész nap a szájában van a keze, ökle?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!