Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sirdogálhat az egy...

Miért sirdogálhat az egy hónapos babám? Folyt. Lenn.

Figyelt kérdés
Már el sem tudom képzelni, hogy mi lehet a kicsi babámmal, evés után kb. 1 órányit hogyha alszik és utána sirdogál, hol erősebben hol nyöszörgősen. Kap cseppet hasfájásra espumisant és normaflort, de sokszor olyan keservesen, hogy nem tudom mit tegyek vele. Ezen kivül ki mit ad hasfájásra a babájának?
2019. máj. 14. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Anyatejes vagy tápszeres? Csak azért kérdezem mert ha anyatejes akkor elképzelhető hogy valamitől felpuffad a pocikája amit te eszel. Ha tápszeres akkor meg nem jó neki amit kap. Az én babám tápszeres volt 1 hónapos korától és 3 tápszert próbáltunk mire megvolt a megfelelő számára de ígyis néha rátört a kegyetlen hasfájás.. semmi nem vált be csak amit a doktorbácsi felírt gyógyszertárban kikevert kanalas gyógyszer. Na attól megszűnt minden panasza
2019. máj. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Papaverin amit felírt.
2019. máj. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Büfizteted eleget? Tud kakilni? Biztos, hogy nem vmi más baja van?
2019. máj. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Külön főznek olyan ételt, ami a szoptatós anyukáknak ehető. Anyatejes és természetesen büfiztetem.
2019. máj. 14. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!