Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor és hogy kezd el gagyogni...

Mikor és hogy kezd el gagyogni a baba? A tiétek miket “mond” 3 hósan?

Figyelt kérdés
Az enyém nem nagyon “beszélget” még. Persze sir (mostanában inkább nyögdécsel és “nyávogás szerűen” panaszkodik) ha éhes vagy valami nem tetszik neki. Ezen kivul hangosan sóhajtozik, meg ásit, néha kuncog, visong ha rámosolygok. Nevetett is már sokszor, de nem beszél, óbégat magában, csak nagyon ritkán. Ez baj lehet ennyi idősen? Mindenki mást mondd nekem.

2019. máj. 7. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor még csak gügyögnek, 4-6. hónap körül kezdenek el gagyogni, amikor már szótagokat ejtenek ki.
2019. máj. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm! :)

Akkor nem várom még egyenlőre!

2019. máj. 7. 11:58
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Gí, bű, eö, eü, egü, ágü - nálunk ezek mennek 3 hónaposan, a nagy is kb ilyeneket mondott. 😊
2019. máj. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

3 hós


Mostanában a reggeli programja 8 körül, hogy beszélget.

Ilyesmiket: áááá, ííí, gííí,íááá, váááá

Jó hangosan, majd megreped a dobhártyám 😂😜

2019. máj. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj, de ha zavar akkor hajolj fole es adj ki hangokat. Lehet csendes tipus. Nalunk a rrrrrr, pritty-prutty, zzzzzz, prrrrr,brrrrr hangokra nagy sikongatas van 😂 egyebkent a hr, eö, hö, ágö, ájj hangokat adja ki meg meg egy parat,amitnemtudok leírni😂
2019. máj. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!