Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idös korig számít...

Mennyi idös korig számít normálisnak, hogy a baba szeme "beszalad"? Kancsalít.

Figyelt kérdés
Nem vagyok benne biztos,hogy fe´léves korig,vagy 1 évig.Lányom 10 hónapos lessz,és ha közelre néz,még néha bemegy a szeme a szemesarkába.26.-án megyünk gyerekorvoshoz oltásra,majd ott is megkérdezem,csak kicsit aggódom,ne hogy szemüveg kelljen neki kancsalsa´g miatt.
2008. nov. 11. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!6hós korig normális!Utánna ell kell menni gyermekszemészetre.Mi holnap megyünk,de már egyszer lett neki csinálva szemfenékvizsgálat ami tökéletes,de még mindig kancsalít egy kicsit.Én is aggódom szemüveg miatt.Szerintem érdemes elvinni és megnézetni,mert még most jobban korigálható a szeme.
2008. nov. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
9 hóig is normális, illetve addig nem foglalkoznak vele. Utána kell a szemész.
2008. nov. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok,foglalkoznak vele ma voltunk szemészeten és kell mennünk visza jövőhéten valószínű szemüveg kell.
2008. nov. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ja oks, nekem csak megemlítette ezt a gyermekorvosunk. :) sajnálom a szemüveget :(
2008. nov. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!