Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjjel újra 2x kel enni?

Éjjel újra 2x kel enni?

Figyelt kérdés

8 és fél hónapos de éjszaka még mindig 2x kel enni. Napközben 2x kap pépet meg is eszik 200g-ot, a többi még tápszer abból 110-120ml-t eszik de mindig is keveset evett. 4 hónapos kortól kb 7 hónapos koráig max egyszer de volt mikor nem is kelt enni. Most egy ideje ez megy. Próbáltam csak simán vissza altatni de nem aludt vissza csak mikor evett.

Szerinteted próbáljam meg hogy csak vizet adok? Volt valaki még így?


2019. máj. 21. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Nekem 4 gyerekem van, szetintem 8 hónaposan a 2x ebredés egy ejjel az jónak számít. :)

Nem csak az éhseg miatt ébrednek. Fogzás, mozgasfejlődes, idegrendszer érése stb.

Nekwm 2,5 eves a legkisebb és átlag 2x kel ő is éjjelente.

Kialakul, nyugi. Ha első gyerek, pihenj vele napközben is és nem lesz gond.

2019. máj. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Nincs 9 hónapos növekedési ugrás? Nekem rémlik.
2019. máj. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :)

Nem hiszem hogy az lenne, már egy ideje ez megy :/

2019. máj. 21. 23:42
 4/6 anonim ***** válasza:
A fiam most lesz 8 hónapos, szerintem nem eszik eleget nappal azert kel. Mióta tobbet kap, 2 kiváltott étkezés, es 3x táp picit nagyobb adaggal, végigalussza ujra. Addig meg visszatert az ejjeli 1x -i keleshez. Nalunk a tízórai es az ebed van kiváltva.
2019. máj. 22. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a legkisebb 7 honapos es szinten ketszer ebred ejjel, egyertelmuen ehes sirassal. Tapszeres amugy. Ahogy eszik, alszik is vissza. Jah es eszik napkozben eleget, egy honapja kezdtuk a hozzataplalast, nagyon jol megy, igazi kis “zabagep”, eszik mindent jo etvaggyal. Napkozben is kap meg tapszert is, szoval nem arrol van szo, hogy tul sok etkezes van kivaltva es ejszakara jon elo az ehseg.

Volt kb egy honap, amikor mar csak egyszer ebredt, de azutan fogzott (4 fog masfel heten belul), akkor rosszak voltak az ejszakak, amiota az elmult ismet nyugodtan alszik, de a ket etkezesre felebred, kb ugyanabban az idoben minden ejszaka.

Erdekessegkeppen mar kiprobaltam, hogy vizzel kinalom, hatha csak szomjas. Koszonte, ivott, majd kiment az osszes alom a szemebol es nem aludt vissza, egy ora mulva jott az ehes siras, addig jatszott a kisagyban. Akkor megetettem es aludt edesen. Szoval ettol a “csak adj neki vizet” dologtol elment a kedvem rendesen.


Minden baba mas, o ilyen, elfogadtam, majd kinovi es tobbet alszik egyhuzamban.

Ha visszaalszik a tied is eves utan, az a szerencsesebb eset, varj tovabb turelemmel es addig kitartas.

(A ket nagyobb gyerekem kozul az egyik egy honapos koratol ataludta az ejszakat, a masik kb 4 eves koraig ebredt ejjel. Kb masfel eves koraig ejfelre kialudta magat es hajnali 4-5-ig ebren volt, nem az ehseg miatt ebredt es vissza sem aludt, ha megetettem, csak siman nem volt mar almos. Az volt borzaszto, azt hittem belerokkanok a kialvatlansagba, mert 6-kor ebredt a tesoja, gyakorlatilag 3-4 orat aludtam. Szoval ez ahhoz kepest nagyon jo, 2X20 perces ebredes nem olyan rossz.)

2019. máj. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 8,5 hónaposom kétszer kel. 4 hónapos koráig egyszer kelt hajnalban, akkor megborult minden, mert kórházban voltunk. Utána nagyon sokszor kelt és már hetek óta Ő is kétszer kel. Rengeteget eszik napközben, 4 alkalommal eszik 200 gramm pépet, 3-szor tápszert. Tápszerből igaz nagyon keveset, maximum 80 milit/alkalom, de így is kel kétszer enni.
2019. máj. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!