Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 18 honapos gyereknek napi 2x...

18 honapos gyereknek napi 2x mossatok a fogat?

Figyelt kérdés
A lanyom allandoan tiltakozik . Hogy vehetnem ra? Eroszakkal nem igen megyek semmire, meg nem akarom, hogy rossz elmeny legyen neki es megutalja. Probaltam mar odaadni neki a fogkefet de nem mossa maganak csak jatszik vele es megeszi a fogkremet.Hiaba mutatom neki. Hogy mossam meg a fogat, hogy ne legyen siras a vege?
2019. máj. 22. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Pont 1.5 evesen kapott egy elektromos fogkefet, imad vele mai napig fogat mosni! Elmult 3 eves.

Elotte nalunk is kinszenvedes volt! Es bizony 2x mosunk fogat.:)

2019. máj. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hu ez az elektromos fogkefe tok jo otletnek tunik. Megkerdezhetem milyen tipust vettetek? Van ilyen kicsi gyerekeknek is?
2019. máj. 22. 13:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Együtt mosunk fogat, bár az én fiam imád fogat mosni. Napközben többször jön fogkefével és nyitja a száját, hogy mossuk meg a fogat
2019. máj. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen van kisgyerekeknek való elektromos fogkefe. Fiamnak star wars mintás van. Van ilyen fogmosó dal is hozzá, hogy ameddig szól a zene addig kell mosni a fogat. Rossman, DM, Media markt mindenhol van ilyen. Ha szerencséd van kuponnal 50% al veheted olcsóbban.
2019. máj. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Más dolgoknál is van h az embernek eröszakosnak lenni,mégsem utálja meg a gyerek. Egy idö után megérti h ez az ö javát szolgálja. Nagylányom is ellenkezett mindig, én lefogtam és megmostam neki akkor is napi kétszer. Mára, 4 évesen imád fogat mosni. Kisebbik 20 honapos,az ellenkezös fázisban vagyunk.
2019. máj. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elso vagyok.

Oral-b tipusut vettunk. Van fius es van lanyos:)

2019. máj. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Őszintén, én simán lefogtam és elektromossal megmostam a fogát, mikor nem akarta hagyni. Van egy problémás fogacskája, letört, szuvasodni kezdett és gyökérkezelni kellett. Azon az egyen még egy speciális fecskendővel tisztítani is kell a kifúrt lyukat, úgyhogy nem volt "laca-paca" lefogtam és rendbeszedtem. Kb. 2 hét alatt megszokta, hogy hiába tiltakozik nem menekül,most már simán hagyja a fogmosást.
2019. máj. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!