Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Van akinek a babája így tapsol? (leírásban)

Bal kezét csak tartja, a jobbal üt csak. 10 hónapos. Ez mennyire normális, hogy nem szimmetrikus? Amúgy mindkét kezét használja, mászás szimmetrikus

Keress kérdéseket hasonló témákban: 10 hónapos, tapsol

máj. 28. 13:56  Privát üzenet  

A válasz
Teljesen normális. 10 hónapos! Ne vizsgáztassad már! Az enyém 10 hósan nem is tapsolt, utána meg tiszta bénán csinálják, nem jó a kézügyességük, sok idő mire jobb lesz.

A válasz 79%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 28. 14:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én is bíztam benne, hogy normális csak annyit hallottam milyen fontos a szimmetria, hogy kíváncsi lettem ennél is számít e

# 2/3Időpont máj. 28. 14:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Most néztem, hogy a mászás hoz hulyeseget írtam. :) nem szimmetrikus, pont hogy szabályosan mászik

# 3/3Időpont máj. 28. 14:17 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van itt olyan anyuka, akinek még 7 hónaposan sem forgott a babája? Mikor kezdett forogni? A többi mozgàs hogy alakult?
Kedves Anyukák, akiknek 3 hós babája végigaludta az éjszakát, mennyi időközönként és mennyiket evett napközben a baba?
Másnak is van kezelhetetlen babája?
Van akinek a babája nem duplázta meg a súlyát 6 hónaposan? (normál súllyal született) Mit lehet tenni ilyenkor?
Dysmaturus újszülött? Később lehet gond? Másnak is volt kis súlyú a babája?
Másnál is volt úgy, hogy babája (13 hónapos) csak videoval vagy tv mellett volt hajlandó enni? Részletek a leírásban.

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!