Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyerekorvosnak illik/szokás...

Gyerekorvosnak illik/szokás pénzt adni?

Figyelt kérdés
1,5 hónapos a babám, eddig már 5X volt nálunk a doki, nem tudom, adjunk neki valamennyit? És ha igen, mennyit? Vagy inkább ajándékkosár? Mások hogy csináják???
2008. nov. 12. 12:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia! Kérdés az, hogy miért ő jár hozzátok? Normál esetben a kórházból való hazajövetel utáni napokban kell kimennie a dokinak, utána, ha nem indokolt te viszed a bébit. Szóval ha azért jön, mert indokolt, akkor szerintem adj. Ha meg nem indokolt, akkor miért nem te viszed a gyereket hozzá?

Üdv.

2008. nov. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmit se csinálj, ez a dolga.

Te kapsz a munkádért külön pénzt bárkitől?

Majd kap elég szép fizut.

Egyébként ami eddig nem szokás ilyen téren, azt nem is kellene bevezetni!

Majd a végén csak akkor lesznek hajlandóak (TISZTELET A KIVÉTELEKNEK!) , ha valamit kapnak.

Ennyi erővel járna pénza buszsofőrnek, mert már hatodszor utaztál a buszán és elvitt a tescoig . pl.

Szóval ezen ne idegeskedj, ne gondolkodj, felesleges, és hidd el, ha igazi gyermekorvos , akkor nem is várja el tőled!

2008. nov. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi Adni akartunk pénzt a gyerekorvosnak,de nem fogadta el,azt mondta neki ez a dolga és megkapja érte a fizetést.

Szerintem,ha ilyen sokszor kijár hozzátok akkor kb.olyan ezrest illik neki adni,és ha nem fogadja el akkor legalább tudja az ember,hogy egy tisztességes orvosa van a gyermekének,ami nagyon ritka manapság,sajnos!

2008. nov. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Elsőnek üzenném, a kezdetektől ő jön, amikor itt van, már mondja, hogy mikor jön legközelebb, egyszer se mondta, hogy menjünk mi a rendelőbe és én sem kértem amúgy, hogy jöjjön ki, egyszerűen csak jön, ennyi.
2008. nov. 12. 12:19
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha csak jön és nem te hívod akkor miért kellene neki pénzt vagy bármit adni?!

Sajnos itt kezdődik, hogy egy idő után a megjáró szolgáltatások után plussz pénzt várnak el tőlünk. Én postán dolgoztam, senkitől nem kértem +egy 100-ast mert felvettem a levelét.

Szóval szerintem ne adj neki, de ha tanácstalan vagy simán kérdezz rá, én ezt tenném.

Üdv

2008. nov. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%

Szia! Akkor biztos egy nagyon ráérős a dokitok, hogy ki tud menni minden babához... Ha nem te hívod ki, akkor adjon neki a radai rosseb, mert akkor ez az ő hobbyja.

Üdv.

2008. nov. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Dehogy kell neki pénzt adni. Na szép is lenne... De érdekes, hozzánk a gyerekorvos csak egyszer jött, attól kezdve a védőnő. Úgylátszik, a tiétek tényleg nagyon ráér :)
2008. nov. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem ér rá annyira csak lelkiismeretes, még szerencsére vannak ilyen gyerekorvosok, bár ritkák mint a fehér holló. Örülj neki, hogy kimegy és nem neked kell mászkálni a picurral. Bár szerintem az oltást úgy is a rendelőben kell hogy beadja akkor menned kell.

Egyébként,annak üzenem aki írta, hogy meg vannak fizetve annak üzenem, hogy sajnos nincsenek és a nővérek és asszisztensek sincsenek.

2008. nov. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A 12.30-as válaszolónak üzenem,h ez nem azon múlik,h mennyire ráérős.A mi dokink-aki a ma már 16 éves fiam dokija is,és imádjuk-mindig jön.Persze előre megbeszélt időpontban,és általában hétvégén,mert át kell jönnie a városon(Bp.-en hétköznap ez nem egyszerű).És van fix tarifája,ami teljesen baráti,3500 ft.Úgy gondolom nem várhatom el ingyen,h miután oda-vissza kb.30 km-t autózik,bármi nyűgöm van hívhatom,akár hétvégén vagy nyaralás közben is.És őszintén mondva,baromira nem lenne kedvem 2-3 órát üldögélni a rendelőben egy oltás vagy popsikrém felírása miatt.Ez így nagyon jó.Hozza az oltóanyagot,van ideje a babát jól megnézni és bármi kérdésem van,mindenre van ideje.16 éves és 6 hós fiúk anyukája
2008. nov. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok.Minden babához a mi dokink se jár,mivel-SAJNOS-nagyon sok anyuka nem tud kifizetni rendszeresen még ennyit sem!És hűtőtáskában hozza az oltóanyagot,tehát a legnagyobb meleg sem akadály.
2008. nov. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!