Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyerekorvosnak illik/szokás...

Gyerekorvosnak illik/szokás pénzt adni?

Figyelt kérdés
1,5 hónapos a babám, eddig már 5X volt nálunk a doki, nem tudom, adjunk neki valamennyit? És ha igen, mennyit? Vagy inkább ajándékkosár? Mások hogy csináják???
2008. nov. 12. 12:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
73%

Igazad van, nem azon múlik, hogy ráérős. Erős indok az a 3.500 Ft. De ha neked megéri, akkor fizess. Nekünk közel van a rendelő, bármikor el tudok menni a dokihoz.

Az utolsó válaszod: bárkihez nem megy ki, nem tudják megfizetni: nem (csak) azokhoz kéne kijárnia akik fizetnek érte, hanem az olyan beteg bébikhez, akiket nem tudnak bevinni a szüleik a rendelésre, mert ez a KÖTELESSÉGE ezért kapja a fizetését!

2008. nov. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem jól értelmezted,amit írtam:aki kényelemből nem megy el a rendelőbe,és ennyit megér neki-mint pl.nekem-az fizessen.Ha vmelyik "babája" beteg,legyen az hétvége vagy este MINDIG azonnal megy,és pénzt SEM fogad el!!!Nem,h nem kér,hanem el sem fogadja!!!
2008. nov. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!