Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy indultok el ebben az...

Hogy indultok el ebben az esetben bárhova?

Figyelt kérdés

Babával hogy indultok el, ha pl pont akkor alszik és van program, ami x időben kezdődik? Ha felkeltem nyűgös lesz, és a programot nem tudom mennyire bírná... és pont felkelés után van, hogy megéhezik, tisztába rakás stb...

Ilyenkor hogy lehet megoldani az elindulást? Hogy csináljátok? Első baba, így el vagyok veszve kicsit a megoldásokban.


2019. máj. 30. 09:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
24%

Őrület egyébként mennyi pénzlehúzó felesleges marhaságot kitalálnak az unatkozó anyukáknak....latin fitness tánc a hátadra kötözött gyerekkel....anyám borogass.

Heti 1 mozgás sportként semmit nem ér. Ha meg maga a program kell, akkor inkább babajátszó, vagy séta, délután meg barátnővel kávézás amíg apa van a gyerekkel. Vagy mozgás gyerek nélkül, annak még sport szempontból is van értelme.

2019. máj. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
29%

10-es, 3. gyerekemet várom. Nem, nem szervezek latinfitnesszt alvó baba mellett. Baromira ráér a latin táncika ha van már napirendje.

Nyilván a kötelező köröket megoldjuk mert kell, de az nem ugyanaz!

2019. máj. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
24%

#10 vagyok, általánosságban értettem, nem konkrétan erre. Én pl nem járok sehova, meg a párom sokat van itthon, de így is van, hogy alvásból kell felkelteni a gyereket, ha menni kell valahová.

A pici még jól viseli (9 hónapos), de ha a nagyobbikat kell felkelteni alvásból (3 lesz), na ott vannak bajok... De van, hogy muszáj. Viszont az általam említett dolgok nem kívánságműsor alapon mennek...

2019. máj. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
26%

10!


A baba-mama tánc és hasonló programok simán kihagyhatók, épeszű ember ilyen miatt nem ébreszti fel a csecsemőt. Ág orvos, iskola és hasonló programok nem szórakoztatásként vannak kitalálva, hane, szükségesek, ergo emiatt nyilvánvalóan felébreszti az ember. Ha neked nem sikerül meglátni a különbséget, akkor ne vállalj még gyereket.

2019. máj. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
41%

#14

Még le se írta, miről van szó, már arról szólt az első válasz, hogy nem kell programot szervezni...

Az előtted lévő válasz az enyém, ennél érthetőbben nem tudom leírni...

2019. máj. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

15!


A program kb 100 emberből 99nek szabadon választott eseményt jelent. Ellenkező esetben ugyanis nevesíti, leírja hogy hogy indultok iskolába a naggyal, edzésre, orvoshoz, stb. Továbbra is, a kötelező jellegű dolgok miatt az ember felkelti a gy3reket, a szórakozás meg, Plán e ha a sajátja átkerül másik időpontra. Ennyi

2019. máj. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
23%

Nem ébresztem


Rugalmasan kezelem


Napirendet én alakítom bizonyos keretek közt


Vegyünknolyat, ami nem rendszeres.


Úgy húzom a szopit.. Stb h akkor aludjon amikor indulunk


Vagy már eleve babakocsiban altatom.


Vagy elmegyek hamarabb. Ott elaltatom vagy útközben..


Főleg ha hurcis


Akkor addigra a hátamon van, mikor alvásidő van...


Orvoshoz is volt, hogy idöpontra mentünk.

Autósülésben nem szeretem, ha alszik.

Elmentünk hamarabb.. Ott sétálgattunk...

Majd csak, ha mi jöttünk, akkor keltettem, ha addig magától nem

2019. máj. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Normalis valaszokat koszonom. A kerdesemre megkaptam a valaszt, ugy intezem, ahogy nekunk jo innentol.
2019. máj. 30. 12:16
 19/19 anonim ***** válasza:
Ne vedd bántásnak, de egy kicsit határozottabbnak kellene lenned. Te vagy a gyerek Anyukája, Te vagy a "csapatkapitány", Te irányítasz. Ha azt gondolod, hogy égető szükségetek van erre a programra, akkor határozd el, hogy mentek és kész. De akkor nincs helye bizonytalankodásnak, mert azonnal levágja a gyerek, hogy anya bizonytalan, és könnyen kiborítható. És ki is fogja használni. Ha meg nem életbevágó, és a napirendet is üti, akkor hagyd a csudába.
2019. máj. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!