Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Mit lehet csinálni egy 1 hónapos babával?

Úgy értem,hogy mikor fent van mit lehet vele jatszani vagy foglalkozni vele? Szoktam mesét olvasni neki,szines jatékokat mutogatni neki vagy a csörgöt csörgetni,felhúzni a zenélö plüsst. De nem tudom,hogy ez elég ebben a korban? Vagy mit lehet még játszani vele?

jún. 2. 13:51  Privát üzenet  

A válaszok
Tedd magadra sokat,hadd hallja a szívedet! Ezt nagyon szeretik. Mese helyett matek képleteket is sorolhatsz,neki nég mindegy. Altatáshoz érdemes 1-2 dalt kiválasztani,hogy az rögződjön. Sokat vidd szabadba! Kell a levegő.

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jún. 2. 13:57 Privát üzenet
Konkrétan, semmit.

A válasz 44%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jún. 2. 18:22 Privát üzenet
Megetetni pelenkázni. Kb ennyi...

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jún. 11. 18:42 Privát üzenet
Sok mindent valóban nem lehet, meg sok baba ilyenkor olyan, hogy alszik-eszik... Hát, az én gyerekem nem ilyen, ő fent van jó pár órát egy nap, és igényli az ingereket.. "Játéknak" nem nevezném, de amit én csinálok és élvezi, az a séta körbe a lakásban, néha megbámul ezt-azt, aztán van a táncolás zenehallgatás közben (élvezi a ringatást), és az is nagyon leköti, ha énekelek neki. Mi ezeket csináljuk felváltva, ha tiszta a pelus, tele a pocak és mégis nyafizik picit :)

A válasz 70%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jún. 11. 19:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az 5 hónapos babám kb egy hete nagyon sokat csapkod a jobb kezével. Ez mennyire normális? To babatok is szokott ilyet csinálni?
2 honapos babatok mit tud mar csinalni illetve mennyi a sulya es hany cm?
2 hónapos babád mit szeret csinálni, amikor ébren van?
Miért akar felülni? Mit lehet csinálni, hogy segítsek neki erősödni az átforduláshoz?
4 Honapos a kicsi fiam. Bevan pirosodva az intim test resze es a kis combija ahol erintkezik a herezacskoval. Ez mitol van, es mit tudnak csinalni?
Tudom még hamari de mikulásnapra szeretnék egy kis csomagot csinálni az akkor 6 hónapos babámnak. Még anyatejes semmit nem kóstolt és szerintem 6 hóig nem is fog. Mit tehetnék...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!