Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés
Nikuska32 nevű felhasználó kérdése:

Nyalkas szagtalan szeklet 3 honapos babanal?

a kislanyomat szoptatom, par napja nyalkas szagtalan a szeklete, magtol nem is kakil, segitek neki benne. ezelott napi tobbszor szekletelt, most csak egyszer. az evesnel is nyugosebb, mintha kevesebbet is enne, de az etetesek kozott nyugodt baba. aggodnom kellene?

Keress kérdéseket hasonló témákban: széklet, nyálka, baba

jún. 5. 22:12  Privát üzenet  

A válasz
Az én kisfiamnak végig nyálkás volt a széklete míg szopizott. Anyatejes babáknak nem kell minden nap kakilni, a heti 1-2 is normális, legalábbis az orvosom ezt mondta.

# 1/1Időpont jún. 6. 21:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Sárga nyálkás szagtalan folyás mitöl lehet?
1-2 hete lett vege a menstruaciomnak es tegnap ilyen nyalkas szagtalan atlatszo valamit lattam amikor kitoroltem. Ez valami betegseg? Vagy normalis?
Nyúlós nyálkás szintelen szagtalan valami lehet nyákdugó? Két napja jön ki belőlem!
Színtelen, szagtalan, nyálkás vízszerű, lehet elfolyt a magzatviz, fájás nincs?
A peteérés jele lehet, az, hogy színtelen, szagtalan nyálkás, széthúzható valamit tapasztalok? Így nem lehetek terhes, ugye?
Néha előfordul szédelgés, enyhe hányinger és napok óta vizes, szagtalan, néhol nyálkás folyásom van. A mellbimbóim érzékenyebbek, mint szoktak lenni. Terhes vagyok, vagy esetleg más a probléma?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!