Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen az élet 2 gyerekkel,...

Milyen az élet 2 gyerekkel, akik között nincs 3 év se?

Figyelt kérdés
Olyan emberek válasza érdekelne leginkább, akiknek olyan 2 és fél év-3 év van a két gyerek közt. Ahol úgy született a kisteso, hogy a nagyobbik még nem kezdte el az ovit. Milyen úgy, két ilyen picivel otthon? Vagy érdemesebb lenne megvárni, amíg a nagyobbik ovis lesz? Nagy dilemmában vagyok. Masfel eves a gyerekünk, szeretnénk még egyet, nem nagy korkülönbséggel, de félek is tőle, ha esetleg csak 2 és fél év lenne köztük...
2019. jún. 6. 16:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
73%
Komolyan nem érdemes ide írni. Az ember segíteni akar a kérdezőknek, erre, aki másképp gondolja, mert pl. ő nem szeretne kicsi korkülönbséget, az lepontozza azt, aki leírja a tapasztalatát, hogy nála ez működött. Agyrém...
2019. jún. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
37%
13 hónap van köztük, imádom. 4 hónapos a kicsi, 1-2 hónap múlva jöhet a 3., nem szeretném, ha 2 évnél több lenne köztük. 😊
2019. jún. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
73%

4 gyerkőcösként jelentkezem.A két nagy között 15 hónap van,a 2. és 3. gyerek között 3,5 év.A két kicsi között pont egy év lesz,már ha nem dönt úgy,hogy hamarabb jön.

Nem mondom,hogy nem nehéz,de mi így terveztük.A két nagy teljesen össze van így nőve,mindketten ovisok.A két kicsit úgy terveztük,hogy a 2.és 3. között nagyobb legyen a korkülönbség és a 4.jöhet megint hamar,így a micsik között is meglesz a szoros kapcsolat.(féltem attól,hogy a 3.majd ki lesz rekesztve ha ennyi a korkülönbség,tudom butaság...)

A nagyok már abszolút segítenék mindenben,pelenkázásnál,etetésnél,eljátszanak a picivel ha éppen 5 percre kimegyek kivinni a szemetet.Nagyon szeretik,már akár órákat is elszórakoznak együtt.Eddig sem volt egyszerű de 4 gyerekkel még nagyobb káosz lesz.A nagyok már iskolásak lesznek mire a 3.gyerek ovis lesz.

2019. jún. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Pont 3 év van a lányom és fiam között. A lányom bölcsis lett nem sokkal a terhességem előtt, mert visszamentem dolgozni. Nagyon szereti a bölcsit, nem vettem ki és sokkal jobb nekem így most is. Nem a picivel van sok baj, hanem a nagyobbal. Oda kell figyelnünk mit mondunk, mert megsértődik. Megint bekakil, bepisil, pedig már fél éve szobatiszta volt. Amúgy utánoz engem, babusgatja a kisöcsit, testápolózni szokta meg odabújik hozzá és mondja, hogy szeretlek kis Kornél. Nem érzem, hogy sokkal nehezebb lenne 2 gyerekkel, feltöltenek energiával.😊
2019. jún. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, nekünk is Kornél a gyermekünk 😊 köszönöm a válaszokat!
2019. jún. 10. 10:17
 16/16 anonim ***** válasza:

Haha nekünk is Kornél az egyik gyerkőc:)

(hamarosan 4 gyerekes anyuka,nem tudom hanyadik valaszolo)

2019. jún. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!