Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehetne tenni a 7 hónapos...

Mit lehetne tenni a 7 hónapos fiammal, mert nem találja fel magát?

Figyelt kérdés
Nincs el egyedül,mert hosszú távon semmi nem érdekli.Megmutatom neki,mivel mit lehet csinálni,de ennyi.A mondókázás és éneklés érdekli,de nem ülhetek egész nap mellette.
2010. júl. 8. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Naponta újabb dolgokat tegyél elé.Az én babám nagyon elfoglalja magát a tanulmányozásukkal.Pl. pici fém edény, műanyag doboz (mindig más színű), tejesflakon, nylon zacsi, szatyrok stb.Őt sem érdeklik a babajátékok, ha egyedül van.

Anya, taníts engem c. könyvben is olvastam, hogy milyen játékcsoportokat lehet összeállítani, hogy önállóan szórakozzon a babó.Minden nap másik csoportot adjunk neki.Úgy nagyon el tud lenni egyedül is, míg az ember valami házimunkát elvégez.

2010. júl. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia, olvasd el, hasonló kérdés. az utolsó választ n írtam hozzá.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2010. júl. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!