Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy érjem el hogy rám figyeljen?

Hogy érjem el hogy rám figyeljen?

Figyelt kérdés

Fiam 13hónapos. Azt vettem észre hogy nem igazán érti amit kérek tőle. Vannak dolgok amiket tud pl puszit ad vagy megölel. De ezeken kívül mintha a falnak beszélnék.ha szólítom a nevén nem mindig figyel. Nem tudom hogy azért mert annyire bele merül a dolgába vagy más állhat a háttérben. Védőnő szerint kicsit levan maradva. Mondta mit hogy próbáljak de minden próbálkozásom kudarcba fulladt. Nem tudom lekötni a figyelmét. Nem akarom senki babájához hasonlítani de rossz érzés hogy látom a vele egykorosztály megérti minden szavát az anyukájának. Amiket tud : puszit ad

Megölel

Pápát érti de nem int

Ha kérem lecsücsül

Kezéből a tárgyat kérésre odaadja

Kezdeményezi a kulucska jàtékot

Menni már tud



2019. jún. 10. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, azért egy 13 hónapos nem érti minden szavát az anyjának, a 2 éves lányom se ért mindent, leginkább csak azt értik ami 2-3 szavas mondat. A leírtak alapján nem hiszem, hogy különösebb gond lenne. Nem kell parázni, néhány védőnő hülyeségeket beszél, a miénk mindig normális volt, ha nem csinálta a lányom, ami a státusznál elő volt írva, csak annyit mondott, hogy majd csinálni fogja, így is lett, nem egyformán fejlődnek a kisgyerekek.
2019. jún. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem autista,butaságot beszél a testvéred! Nyugi!
2019. jún. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek.aranyosak vagytok
2019. jún. 10. 13:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Amig baba, addig csak segítsd és játssz vele.


13 hónaposan miért kellene feladatokat végeznie? Lehet szimplán nincs kedve hozzá. Vagy túlzottan loholsz utána. Ha játszik és puszit vagy ölelést követelsz, érthető hogy a játékkal foglalkozik inkább.

2019. jún. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!