Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az elmúlt napok forróságában...

Az elmúlt napok forróságában 2x is kivittem a 4,5 hónapos kislányomat babakocsival. Nagyon kipirult mindkétszer, nagy bajt csináltam?

Figyelt kérdés
Ma olvastam egy cikket, hogy a csecsemők hőháztartása csak később alakul ki, ezért a nyári melegben fokozottan figyelni kell rájuk. Nem is ajanljak napkozben a babakocsit, csak reggel vgy estefelé. Én hülye meg 2x is kivittem a szokásos delutani 14.00 körüli sétánkra. Plusz tegnap a ferjem 16.00 körül megint eltologatta kint a teraszon. Annyira hirtelen jött a meleg..bár megremitett hogy kipirult, de bele se gondoltam hogy egy ilyen picinek ez a meleg ennyire megterhelő. Nagyon mérges vagyok magamra😢 persze mindig kinaltam vizzel, de anyatejes baba révén nem igazán fogadta el..nem is sirt, inkabb bagyatag lett. Itthon is kellett 10-15 perc mire az arcpir lement róla. Nyugtassatok meg, hogy nem lett baja😔

2019. jún. 10. 21:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Azért remélem, hogy levegőt még vehet.
2019. jún. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!