Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Fáj a torkom meg a fülem kicsit, babám 1,5hónapos, cicizik. Elkaphatja a babám anyatejen keresztül a torokfájást?

jún. 16. 12:04  Privát üzenet  

A válaszok
Ez most komoly kérdés?a torokfájást fertőzés okozza.

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont jún. 16. 12:06 Privát üzenet
Dehogy kaphatja! Ellenben tőled simán, mivel egy légtérben vagytok.

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont jún. 16. 12:08 Privát üzenet

Mi van veletek? Megsütött a nap, hogy ennyire ugrotok mindenre?Ez a stílus szánalmas,ha valaki feltesz egy kérdést, hogy jössz te ahoz, hogy megkérdőjelezd a gyereknevelését? Tökéletes vagy?

Kérdező

Nyugodtan szoptathatsz, nem fogja ezzel elkapni. Viszont én ilyenkor használtam szájmaszkot és a kézmosásra, higiéniára jobban oda figyeltem.

A válasz 38%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont jún. 16. 12:20 Privát üzenet
Nem fogja elkapni. Én októberben szültem és decemberben a férjem haza hozott egy nagyon durva náthát. Mindenkin végigment, csak a baba maradt egészséges. Pedig én csak napi 2x tudtam szoptatni.

A válasz 40%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont jún. 16. 13:39 Privát üzenet
Szoptatástól független. Sőt, az ellenagyagot amit a szervezeted termel a betegség ellen megkapja. Meg is úszhatja. De ha elkapja is hamarabb túllehet rajta mint anyatej nélkül.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont jún. 16. 13:46 Privát üzenet
Nem kapja el a tejen keresztul , sot inkabb ellenanyagokat kap es igy meglehet hogy mas uton sem kapja el. Nemreg nagyon betegek voltunk, az egesz csalad , en 38 fok feletti lazzal is szoptattam , csak a kicsi maradt egeszseges , iszsz baba !

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont jún. 16. 17:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy olyan kisbaba, aki még szopik, elkaphatja a bárányhimlőt?
Elkaphatja a kislanyom?
Szerintetek elkaphatja az influenzat?
Szerintetek elkaphatja?
Streptococcus szülés után a babának? Újra elkaphatja?
Szoptatás alatt elkaphatja a torokfájást?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!