Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fáj a torkom meg a fülem...

Fáj a torkom meg a fülem kicsit, babám 1,5hónapos, cicizik. Elkaphatja a babám anyatejen keresztül a torokfájást?

Figyelt kérdés
2019. jún. 16. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Ez most komoly kérdés?a torokfájást fertőzés okozza.
2019. jún. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Dehogy kaphatja! Ellenben tőled simán, mivel egy légtérben vagytok.
2019. jún. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%

Mi van veletek? Megsütött a nap, hogy ennyire ugrotok mindenre?Ez a stílus szánalmas,ha valaki feltesz egy kérdést, hogy jössz te ahoz, hogy megkérdőjelezd a gyereknevelését? Tökéletes vagy?

Kérdező

Nyugodtan szoptathatsz, nem fogja ezzel elkapni. Viszont én ilyenkor használtam szájmaszkot és a kézmosásra, higiéniára jobban oda figyeltem.

2019. jún. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%
Nem fogja elkapni. Én októberben szültem és decemberben a férjem haza hozott egy nagyon durva náthát. Mindenkin végigment, csak a baba maradt egészséges. Pedig én csak napi 2x tudtam szoptatni.
2019. jún. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szoptatástól független. Sőt, az ellenagyagot amit a szervezeted termel a betegség ellen megkapja. Meg is úszhatja. De ha elkapja is hamarabb túllehet rajta mint anyatej nélkül.
2019. jún. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kapja el a tejen keresztul , sot inkabb ellenanyagokat kap es igy meglehet hogy mas uton sem kapja el. Nemreg nagyon betegek voltunk, az egesz csalad , en 38 fok feletti lazzal is szoptattam , csak a kicsi maradt egeszseges , iszsz baba !
2019. jún. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!