Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyors a babám anyagcseréje?...

Gyors a babám anyagcseréje? Amit délben evett már 16-kor kikakilta? Nem sok a napi 4-5 kaki? Lehet a fogzástól? Amúgy nagy és erős baba 72cm,9000g 6,5 hós baba anyukája

Figyelt kérdés
2008. nov. 12. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:

pici még a gyomra, azert emeszt meg mindent 3-4 ora alatt!

szerintem egyaltalan nem sok, ha sokszor eszik, szinte sitty sutty vegigmegy a kisbabakon, én ugy tudom, de szerintem ezt az elmult honapokban te is tapasztaltad, nem?

vagy valami megvaltozott mostanaban, azert kerded?

2008. nov. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
sziaaa, uennyi idősek vagyunk (04.20), majdnem uekkorák és erősek is :) és uez a probléma merült fel nálunk is! Fogzás, sok kaki... Én a védőnőt is felhívtam, és azt mondta, nem kell aggódni, seeemmi gond nincs ezzel. Nekünk a banántól még több kaki szokott lenni, így azt ritkán adok :) Most lecsökkent a kakik száma azzal, hogy ebédre anyatejet adok megint, így hajnalban, reggel, délben és este szopizik. tízóraira, uzsira gyümi, vagy tejpép,és vacsira főzit eszik. Vacsi után fürdik és alig egy óra múlva cici... Éjszaka nem kakál a lányom, de van olyan is, hogy délelőtt 10kor már 3adszor vettük ki a kakis pelut :) (6körül kel) Gyurmás állaggal és néha gurulós, na puszi :)
2008. nov. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!