Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dönthető háttámlájú székmagasi...

Dönthető háttámlájú székmagasitós etetőszék. Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Böngésztem, de eddig nem találtam. 6 hónapos lányom nem tudm még ülni. Most hordozóban etetem, de annyira jó lenne ha őt is az asztalhoz tudnám ültetni mikor a család együtt eszik. Normál etetőszék kizárva mert nem fér el.
2019. jún. 20. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem láttam még ilyet, a szék háttámlájától nem is nagyon lehetne dönteni.
2019. jún. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A stokkenak van egy baba tartó direkt az etetéshez. Majd ha kinövi a baba akkor van ülö rész és késöbb csak úgy is jó neki. Nekünk 2 stokke szék van és a gyerekek már 8 évesek, de még mindig használjuk.


Egyébként mikor az enyémek voltak kicsik akkor a chicconak volt egy dönthetö széke, sokat gondolkodtunk rajta, de azt max 2 éves koráig tudja használni, és elég nagy is és drága is volt. így jobban jártunk a stokkeval, mert sokáig tudjuk használni.

2019. jún. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi is a stokkenek hasznaltuk/hasznaljuk a szeket.Az első gyereknel meg csak a sima etetoszek volt meg, de mivel meg ő sem tudott ulni, igy en addig pihenoszekben etettem. Nem akartuk mar akkor megvenni a baba reszet az etetoszeknek mert tudtam hogy nemsoka ülni fog, bár tudtuk azt is h szeretnenk meg babát. Szoval a kovetkezo gyereknel mar megvettuk. Szerintem megéri mert hosszú tavon hasznalhato, ahogy az elottem válaszoló is irta. Tok jól atalakithato, nálunk 6 eves a legnagyobb meg ő is ebben ul.
2019. jún. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Megneztem neked, a hauck-nak van hasonló szeke mint a stokke es ez joval olcsóbb is. De egyebkenr nezegettem a brendon oldalan es az etetoszekek nagyja mar olyan, hogy dönthető a hattamlaja. En nem tudtam ezt,mert mindig tudtuk mit akarunk,nem neztuk a tobbit,szoval boven van miből valogatni.Nezd meg te is!
2019. jún. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!