Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajándékba dm-es box?

Ajándékba dm-es box?

Figyelt kérdés

Dm-be láttam baba dobozt amibe mindenféle hasznos dolog van.

Babalátógatóba jó ötlet lehet egy ilyet vinni ?


2019. jún. 24. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Nem, akkor inkább utalvány. Sokaknak megvan mindenből a bevált márka és típus. Nekünk pelusból, popsikrémből, fürdetőből is megvolt, sampont a koszmó miatt speciálisat használtunk, popsitörlőből is megvolt az az egy márka ami bevált. Teát sosem adtam neki, és sokszor ezekben babatea is van. Van aki nem ad cumit és sokszor cumit is tesznek ezekbe a promó boxokba.
2019. jún. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
A babalátogató a baba születése után nem sokkal szokott lenni. Ennyi idő alatt még nem tudja szerintem senki kitapasztalni, hogy mi az, ami bevált, mi az, ami nem. Én örültem, hogy mindenkitől másfajta pelust kaptam pl, így ki tudtam tapasztalni, hogy nekünk melyik lesz a legjobb. Úgyhogy igen, szerintem jó ötlet.
2019. jún. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
35%
2., attól függ. Van rokonunk aki két hónapos korban jött, volt kolléga aki 6 hónapos korában.
2019. jún. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!