Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » "Önálló elalvás tanításakor,...

"Önálló elalvás tanításakor, ha sír a baba,5 percenként megyek csak be hozzá módszer" ha bevált, hány nap alatt?

Figyelt kérdés
6 hónapos kisfiam, hasfájós volt, nagyon nehezen alszik el a mai napig. Esküszöm, már mindent kipróbáltam, ringattam, felvesz-leteszeztem a suttogóból, extra szuper altatási rituálénk van, de most már sem az idegeim, sem a derekam nem bírja és majd megszakad a szívem, mikor sír. Eddig sosem hagytam magára, de ezt már nem bírom sokáig... :(( Egyre többen javasolják ezt az 5 perces módszert, állítólag pár nap alatt egyre könnyebben elalszik majd. Kérlek segítsetek, hogy tényleg kipróbáljam-e?
2010. júl. 9. 13:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kedves 16:17-es nagyon köszönöm én is! :)))
2010. júl. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Végül kipróbáltam tegnap, de azt hiszem nem is a babán múlik, hogy beválik-e... Miután a pici babám 60 perce sírt már és csupa püffedt volt a szeme, már nem volt szívem újabb 5 percre egyedül hagyni. Olyan megható volt, ahogy leültem a kiságya mellé, megfogtam a kis kezét és 1 perc alatt elaludt!!! Én kellek neki, és a világon ez a legfontosabb feladatom, hogy mindig mellette legyek...
2010. júl. 11. 10:43
 13/14 anonim ***** válasza:

Na látod! Erről beszéltem (14:08) minden babának másra van szüksége. Ahogy mi felnőttek különbözünk,úgy ezek a picik is. Van akinél beválik ez a módszer, de amelyik igényli még azt felesleges kínozni, mert úgysem fogja 5 nap után abbahagyni.

Én biztos vagyok benne hogy pár hónap és már egyedül is menni fog neki. Ne sajnáld az idődet az alttaásra mert olyan gyorsan repül az idő hogy hamarosan visszasírod azt az időt amikor igényelte a közelségedet..

Mikor babusgassuk ha nem most??! A nagyobbak már a kezüket sem engedik megfogni..

Lehet h ezért szültem ennyit? :)))))

Búcsúzom! szeresd a babádat!

2010. júl. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Zsöff85 ***** válasza:
Hát m0ndjuk úgy nem nehéz 6 gyerekkel, ha 1 évesen már simán elalszik így......
2017. szept. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!