Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, mit szólnátok hozzá...

Anyukák, mit szólnátok hozzá ha szülés után, a párotok azt mondaná nektek, hogy el szeretne végeztetni egy apasági tesztet? Mondjuk, gyanús lenne neki a gyerek.

Figyelt kérdés
2019. jún. 25. 16:28
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
76%
5ös de ilyen egyszerű. Nekem nem kéne olyan férfi aki ezt feltételezi rólam és megaláz. Amelyik kapcsolatban meg ez megfogalmazódik ott semmi sincs rendben, hiányzik az alapvető bizalom és az őszinte kommunikáció. Az ilyenért nem kár.
2019. jún. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
67%

Mi gyanus neki egy kisbabán?


Szerintem a féltékenység rendben van mértékkel, de azért ez durva..


Meg aztán az, hogy övé a gyerek, nem jelenti azt, hogy nem csaltam meg, szóval értelme sincs az egésznek..


Az ilyen apasági tesztes emberek szerintem a pénzüket féltik, vagy a függetlenségüket(kétségbeesve keresik az indokot, hogy kihátrálhasson), vagy mindkettőt..


Nekem nem kellene ilyen gyáva és bizalmatlan ember..

2019. jún. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
50%
Érdekes itt mindenki kidobná a férjét/párját, a valóságban meg kuss van nekik 😃
2019. jún. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
65%
Ok. Te adod be a valokeresetet vagy adjam be én?
2019. jún. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
36%
5-os te kajak ilyen bamba vagy vagy teteted magad? Neked nem lenne ok a szakitasra az ha valaki megkerdojelezi a husegedet ezzel bizalmadat eljatszana es azzal vadolna hogy nem a tied a gyermek? Grat. Ahol rendben van minden ilyen fel sem merul a ferfiban csak ha mar valami nem oke es felmerul a megcsalas lehetosege. Ennyi. De oke te maradnal eleg agybaj az
2019. jún. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
43%
13as, miért fáj neked ha nem hagyjuk magunkat megalázni? Te úgy hódolsz be az uradnak ahogy akarsz, de én a férjemet biztosan kidobnám...bajban is lenne, mivel kb mindent én vittem a házasságba :-D
2019. jún. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
86%
Semmit, megcsinálnám, de ő fizeti. A mi kapcsolatunkban volt pár mélypont, régóta vagyunk együtt, igazság szerint akár jogos is lehetne a kérdés. Bár soha nem csinálnám meg senkivel, hogy más apával neveltetném fel a gyerekemet.
2019. jún. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
82%
Kirohognem. Inszemes a gyerekunk. Amugy ha nem lenne az akkor is kirohognem hogy jo hulye. Nekem nincs felnivalom, nem is győzködnem. Szépen lehet menni maszekolni meg tulorazni aztan ha megvan a teszt ara, vagjunk bele. Egy elmenynek jo.
2019. jún. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

“Szeresd feleséged gyermekeit, mert lehet, hogy köztük van a tiéd is!” ☺️


Nálunk a férjem kreol bőrű, sötét haja van és sötét szeme, én feketehajú, barna szemű vagyok. Született egy tejfelszőke, égszínkék szemű gyerekünk. Sose merült fel ez a kérdés benne, mert nem adtam rá okot. De kíváncsian várjuk, hogy kire fog hasonlítani:), most 10 hónapos. Bevallom nem tudom mit szólnék. Szerintem, ha valóban nem Ő az apa akkor az kiderülne már az anyuka reakciójából.

2019. jún. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
39%
Nagyon kinevetném. Ő szedi össze az árát és vele maradnék de minden egyes alkalommal felhoznám mekkora lúzer és a haverjai előtt is szétégetném. Amúgy egyetlen egyszer mert elsütni egy ilyen “viccet” és anyósom úgy kiosztotta, hogy öröm volt nézni. A kislányunk egyébként az apja miniben, inkább a saját anyai mivoltomat kérdőjelezném meg első ránézésre. :D
2019. jún. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!