Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a célja a természetnek a...

Mi a célja a természetnek a babák kínzásával? Példásan gondozott babák is folyton kínokat élnek át.

Figyelt kérdés

Két gyermekem is csecsemő korától óvodás koráig folyamatosan szenvedett, bár megkaptak minden szeretetet, törődést, odaadást, orvosi kezelést, mikor kellett. Így visszagondolva sajnáljuk őket, és minden babát. Miért kell ennyit szenvedniük? Mi a természet célja ezzel? Anélkül is figyelnénk rájuk!


A teljesség igénye nélkül: Csecsemőkori hasfájás, fogzás, folyamatos elalvás környéki szenvedés, mocorgáskényszer, szopiról való leszokás közbeni szorongás, a dac korszak lelki fájdalma, amikor az akaratuk falakba ütközik...


2019. jún. 25. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem kisgyermek, kamasz és felnőttkorban is ugyan ilyen sok szenvedés ér, csak nem foglalkozik vele úgy az ember. Meg nem ordít ha valami fáj neki. Szóval ez cakpak minden emberre igaz nem csak babákra
2019. jún. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Cél:

Erős, magas fájdalomküszöbű, rugalmas, nehézségtűrő, kitartó felnőtt

2019. jún. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Ez azért nem minden gyerekkel így van. Sőt, a lányomnál az általad felsoroltakbol csak a hasfájás volt, az is csak 3 hónapig és az sem volt vészes. Vannak gyerekek, akik többet szívnak, de mivel egészségesek alapvetően, úgy gondolom, hogy ennél ezerszer nagyobb gondok is lehetnek gyereknél, felnőttnél egyaránt.
2019. jún. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Azt kívánom, hogy a fiamnak sose legyen nagyobb problémája, mint az általad felsoroltak! Amúgy később nem is emlékeznek rá.
2019. jún. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

Nem biztos, hogy ezek nélkül is annyi törődést tudnánk feléjük mutatni, és annyira meg tudnánk erősíteni pket abban, hogy a nehézségek közepette i smindig számíthatnak ránk, ha másban nem is tudunk segíteni, de legalább a jelenlétünkkel, mintha csak enniük és aludniuk meg édesen gőgicsélnik kellene. Ahogy a szülés is nem véletlenül nagyon fájdalmas szerintem.


Hármat szültem, nem állítom, hogy mindne részletre emlékszem, de arra igen, hogy az akkor pokoli kínokként megélt fájdalom elmúlása utánm ilyen katarktikus érzés volt, amikor megszülettek! Légyszi ne értsetek félre, nehogy azt hozza ki valaki, hogy aki császárral szül, az nem érzi ugyanezt, ne si tudhatom, nem is állítanék ilyet osha.


De mosta negyedik szülésemr ekészülve néztem szülésvideókat. És amit én látok az az, hogy minél természetesebben (epidurál nélkül) szül valaki, minél inkább átéli a fájdalmat, annál inkább extatikus a pillanat, maikor megszületik a kicsi. Vannak fent angol felirattal orosz videók, ahol szinte minden anyuka epidurált kap. Természetesen nagy az öröm a végén, de közel sem látszik olyan katarzisnak, mint a nagy szenvedések után. Nekem biztosan sokat hozzáadott az első pillanattól való iszonyatosan erős kötődés kialakulásához a fájdalom,amit átéltem értük, másnál nem tudom, hogy van ez.

2019. jún. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És a tetejébe még tűt is szúrnak beléjük,jaj csúnya gonosz természet.
2019. jún. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szívem,te beteg vagy....
2019. jún. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!