Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért mosolyog egy két hónapos...

Miért mosolyog egy két hónapos baba?

Figyelt kérdés
Egy két hónapos gyerek mosolyog babákra, anyukájára, felnőttekre. Mi lehet ennek az oka, van valami magyarázata? Vagy csak ösztönös viselkedés és mi látjuk csak mosolynak
2019. jún. 28. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Ez az úgynevezett szociális mosoly, ha arcot lát, ami kb. 6 hetes korban jelenik meg, és már akaratlagos, de még mindenkire mosolyog. Elvileg :) Olvass utána.
2019. jún. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Szociális mosolynak nevezzük, ha rá mosolyognak visszamosolyog vagy mosolyog, hogy mosolyagjanak :)
2019. jún. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert "rendben van", jól érzi magát. De különben ahogy az előttem lévők írták, ez a szociális mosoly. Ha rá mosolyogsz s minden oké (jól lakott, tiszta a pelusa, stb) akkor vissza mosolyog. S ez így van rendben.
2019. jún. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én kisbabám 6hetes és a héten sokat mosolygott. Korábban is csinálta,csak akkor nem volt ennyire széles mosolya a picimnek. Nekem is azt mondták ,kiegyensúlyozott boldog.
2019. jún. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!