Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónaposomnak semmi sem jó?

5 hónaposomnak semmi sem jó?

Figyelt kérdés
Kb másfél hónapja kezdte el a babám, hogy ha le van rakva, nem érdekli semmi, csak mérgelődve csapkod és torokhangot ad ki, búgáshoz hasonlót. Mindig foglalkozom vele, játszunk, de fél perc után megunja, mérges lesz és csak mondja-mondja. Nem sír, búg. Nagy kihívást jelent kitalálni, mit szeret, és eléggé megnehezíti a napjainkat. Felvéve csendben marad, de egy kis idő után azt is megunja. Sokszor teljesen tehetetlennek érzem magam. Minden baba ilyen? Tanácsokra lenne szükségem. Köszönöm!!
2019. jún. 30. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg valami játék a kezébe? Ilyenkor már szeretnek tapogatni fogdosni dolgokat. A szájukba veszik, próbálnak kúszni, vagy forogni.
2019. jún. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem minden baba ilyen, nekem 4-ből 3 nem ilyen, de ertől neked nem lesz jobb. Tegyél elé játékokat, hallgassatok zenét, táncolj, énekelj, mondókázz vele. Értékelni fogja.
2019. jún. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen írtam hogy sokat játszunk, a tárgyakat elveszi tőlem, megnézi, de nincs el semmivel 10 másodpercnél tovább. Kúszás, forgást meg se próbálja, csak mérges lesz ha le van rakva. Nem próbálkozik vele
2019. jún. 30. 21:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Én tornáztatom, tanítom. A nagynál volt szereztrm tapasztalatot, hogy tanítsam ezekre, most jó hasznát veszem. De van fenn videó is róla. Nekem nagyon élvezi.
2019. jún. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!