Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 4 hónaposomnak az almapürétől...

4 hónaposomnak az almapürétől eddig nem volt semmi baja, ma a 12. kanál után elkezdtett keservesen sírni, mintha fájna a hasa. Most akkor mi van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Fokozatosan kezdtünk neki az almapürének. 2, 4, 6,8,10 kanálig semmi baja nem volt. Sőt ma sem.Tátotta a száját, nyújtotta a nyelvét, hogy enne még, de nem akarom még túlterhelni.

Utána jött közvetlenül a tápszer, ekkor elkezdett nagyon sírni. Volt benne éhes vagyok, de volt benne olyan hasfájós sírás is.A tápszert meg nem akarta megenni, csak úgy 15 perc után.

Ma elég nyűgös is. Eddig a kakival nem volt baj, volt minden nap. Előző napokon vettem észre, hogy az almától számított 2. étkezés után sír hasfájósan, de csak pár percig.

Most kaja után egy órával is hasfájósan sírt, de azt is láttam rajta, hogy nagyon fáradt, aludna.

Plusz tömködte az öklét a szájába, nem játszásból, hanem szerintem megint kínozza a foga.

Szóval szívesen eszi az almát, de mégis fáj tőle a hasa???

Tudtok segíteni? Nem akarom őt feleslegesen kínozni.


2018. jan. 29. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Orvosi javaslatra kezdted ilyen korán a hozzá táplálást?
2018. jan. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Hagyd az almát, meg mindent, ami nem tápszer/anyatej még 1-2 hónapig. Ráér.
2018. jan. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nem elég érett még a gyomra , minden baba más .. hagyd marciusra a hozzátáplálást!:)
2018. jan. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Miért eteted almával 4 hónaposan? Várj még 2 hónapot, ha akkor is fáj a pocak, akkor kezdhetsz aggódni. Most még éretlen a gyomra.
2018. jan. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%

12 kanál? Az rengeteg.


Szerintem a mennyiséggel van baja. Minek akarsz belenyomni egy 4 hónapos gyerekbe egyszerre 12 kanállal? Nem tudom, hogy hány gramm, de tutti megterheli szerencsétlen babát.

2018. jan. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

12 kanál, eleve kiskanállal adom, annak is a hegyével. Úgy 12 kanál. nem merőkanál...annyira hülye nem vagyok

Tápszeres baba, azért kezdtük most.

2018. jan. 29. 16:21
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Tápszeres babàknak is 6 hónap az ajánlás...
2018. jan. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%
Kerdezo,egy Négy honapos babáról beszélünk.. 12 kanál az NEKI sok!!!!
2018. jan. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
23%
Akkora a gyomra kb, mint egy golflabda. 12 kiskanál ennél jóval több!
2018. jan. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!