Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eddig semmi baja nem volt a...

Eddig semmi baja nem volt a furdessel de mar 2. alkalommal ordit mintha olnek furdes kozben sot mar ha engedem a vizet. Mi tortenhetett, h megutalta? Mit lehet tenni, h ujra szeressen furdeni?

Figyelt kérdés
2019. júl. 1. 08:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem túl meleg/hideg a víz?? Ami neked kellemes meleg, az lehet a babád vékony kis bőrének tűzforró! Lehet túl sok a víz?

Lehet az időzítés sem jó. Ha fáradt, ha éhes, vagy jóllakott, az is gond.

2019. júl. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A viz jo es nincs is sok benne, altalaban all a kadban vagy maszkal de inkabb csak all es jar korbe korbe de most ahogy beleteszem ordit mintha olnek. Lehet jon a foga de attol még nem kellene igy orditania pont furdesnel
2019. júl. 1. 08:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Érdekes. Esetleg próbáld meg, hogy te is vele együtt beülsz a kádba. Én sokáig így fürdettem a kislányom, imádta. Először őt fürdettem le, kicsit játszottunk, apuka kivette és utána én is megfürödtem.
2019. júl. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fürödjetek együtt, esteleg próbáld meg a karodban zuhany alatt.


Sok gyerek átesik ezen. Enyém másfél-2 éve skora között volt így. Ő akkor már szépen beszélt, így hát konkrétan tudtunk mi a baj: rettegett attól, hogy ő is lefolyik a vízzel együtt.

Ezen sajnos segíteni nem lehet, idővel megértette, hogy nem fér át azon a pici lukon :D


Valószínű, valamitől fél, megijezd, ami a vízzel kapcsolatos. Általában nem reális félelem ez, majd rájön idővel :)

2019. júl. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!