Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igy fog ulni a babam?

Igy fog ulni a babam?

Figyelt kérdés
Most 3 honapos a babam,tudom meg korai hogy uljon az meg odebb van egyszeruen csak kivancsi vagyok. A babam mindig hason alszik es haton egyaltalan nem szeret aludni,napkozben mikor jatszunk vagy beszelgetunk hozza akkor haton van de nem sokaig mert inkabb hason akar lenni es ugy nezelodni. Igy hogyan fog megtanulni ulni ha eljon az ideje? Nektek volt igy? Esetleg van modja hogy megszeresse a haton fekvest?
2019. júl. 2. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Mászásból ülnek ki....
2019. júl. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Gyoraabban mint azok, akiknháton szeretnek.


Az ülés ritka, hogy hasizomból zörténik


Hellemzőbb a kúszásból, kutyázásból, mászásból kiülés..

Ehhez pedig hason kell lenni jó sokat.. A háti izmok így erősödnek..


Egyébként előbb forogni fog minden irányba, tehát, ha neki az üléahez háton kell lenni, akkor gogja magát és megfordul

2019. júl. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Felhúzza majd magát a lábaira, így valószínűleg négykéztérd helyzetből fog ülni.
2019. júl. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze fog ülni, ne aggódj. Enyém legtöbbször oldalt fekve alszik. Amint megtanult hasra fordulni, van amikor úgy alszik. De 3 hós korban sokat volt hason a kicsikém is, úgy szeretett nézelődni.Azzal szórakoztatta magát, h össze-vissza forog. 8 hós volt, mikor már egyedül felult.
2019. júl. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a gyors es normalis valaszokat halas vagyok. Sajnos a vedonomre nem szamithatok,felenk se nez es soha nem kerdez vagy mond semmi hasznosat. Elso baba es nem mindennel vagyok teljesen kepben. Igen tudom hogy minel tobbet van hason annal erosebb lesz a nyak es hatizma, gondoktam ra hogy biztos majd ha elkezd maszni es forogni majd valahogy kiugyeskedi de ezekben nem voltam biztos. A noverem remisztgetett hogy az o babaja haton alvo volt es kapaszkodott a racshoz hogy feluljon,mindig azt fujja hogy igy soha nem ul fel ha csak hason van,most megnyugodtam koszonom mindenkinek
2019. júl. 2. 22:04
 6/9 anonim ***** válasza:
4es vagyok. Lányom hónaposan kezdett kúszni, mászni 9 hónaposan. Nem minden baba mászásbol ül fel. Minden gyerek más. Pl. enyém 1 napon ült fel egyedül és ugyanazon a napon állt fel kapaszkodva, pár perc eltérés volt csak. És először állt fel, utána történt az ülés. Én elengedem a fülem mellett, amikor stresszelnek engem. Anyam mindig azt mondja, h hisz már mindjárt 1 éves és még nem tud egyedül menni? Mondom neki, h lesz még akármennyi ideje rá. Most 11 hónapos
2019. júl. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*6 hónaposan kúszott
2019. júl. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Most mar en sem akarom magam hagyni hogy masok stresszeljenek, vannak rokonok akik igencsak hulye tanacsokat adnak..De inkabb elmosolygom es tovabbmegyek akkor
2019. júl. 2. 23:43
 9/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogy fog :). Elsőnek megtanul forogni, majd mászni, utána kúszni, abból ülni (a legtöbb baba mászásból ül ki), majd felkapaszkodik a bútorok mellett, utána kapaszkodva sétálni, majd egyedül is.

Nálunk is hason alvó volt, nem egész 4 hónaposan kezdett forogni (eleinte csak a hátára fordult, akkor nyafogott, majd megtanult vissza is), 6hónaposan kúszott, 10hónaposan mászott, utána picit felgyorsult a mozgásfejlődése, 2-3 hét alatt rájött, hogy abból lehet ülni is 🤷‍♀️. 11,5 hósan már felállt, 1 éves szülinapján a bútorok mellett totyogott, 14 hónaposan már egyedül sétált. Semmit se csinált se korán, se későn. Hason alvó, ráadásul hordozott baba volt, nekem arra mondták, ha kendőben van sose tanul meg járni 😅. (nekem kényelmesebb volt, mint a babakocsi, neki is, itthon meg lent volt a szőnyegén és tornázhatott kedvére)

2019. júl. 3. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!