Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám 10hetes, es folyton...

A babám 10hetes, es folyton fel akar ülni. Mikortól engedhetem neki?

Figyelt kérdés

Mar par napja ezt csinalja. Ha a pihenöszékében van,akkor meg végképp. Ha az ölemben,es esetleg visszafogom picit,nyügös lesz. csak 1napos volt,mikor a fejét már 1-2percig tartotta,mondták is hogy erös. Na de az ülés az más helyzet.

Köszi a segitseget elore is.



2015. febr. 24. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor engedd neki, ha vízszintesből magától felül. Amikor teljesen egyedül csinálja, fekvő helyzetből. Addig csak ártasz.
2015. febr. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem mindkét gyerekem "felüléseket" próbált csinálni :) Volt, h erőszakosan, meg mérgesek is lettek. :)))

Hogyan gondolod, h engeded neki?

Nem szabad ültetni, meg kitámasztani, mert nem elég erős még a gerincük. Ha teljesen egyedül fel tud ülni, és támasztja magát, akkor oké. Addig nem szabad segíteni, kitámasztani, stb.

:)

2015. febr. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Minden baba ezt csinálja, nem az erőtől függ, de nem szabad ültetni. Majd kb. fél év múlva szépen kiül mászásból, addig ne üljön.
2015. febr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Fekvo helyzetbol csak erolkodik :)

Nem,nem tamasztom ki,meg ilyesmik. Tudom,hogy nem jo neki.

akkor ul fel,ha picit is a felso teste feljebb van. Pl.szoptataskor/utan. Neha elore is bukik,engem meg fog az ideg az ijedtségtöl :-D

2015. febr. 24. 17:23
 5/10 anonim ***** válasza:
27%

Kedves kérdező!!

Engedd neki én azt mondom...természetesen magától még ne üljön de ha ő úgy érzi gyakorolni szeretné akkor tegye!!!

Az én gyerekem is így volt és biza 3hós korára már majdnem és 4hós korára viszont már ült!!

Semmi baja nincs és nagyon nagyon erős kislány!!!

2015. febr. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha magától felül, segítség nélkül pl szoptatáskor az úgy rendben van, de fekvő helyzetbe szerintem még nem kell segíteni, hamarosan kialakul majd. az a természetes folyamat hogy magától kezd majd el erősödni az izomzata, a gerince, és minden más. De ha már feljebb van a felsőteste és úgy fel tud ülni, akkor hamarosan fekvő helyzetből is sikerülni fog neki. :)
2015. febr. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, de nem azt jelenti, hogy ülni is fog. Minden baba ezt csinálja ennyi idősen, nem különleges dolog. Erősítik a hasizmukat, de ténylegesen ülni 6 hónapos kor körül szoktak és általában mászásból ülnek ki elsőnek.
2015. febr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitségeteket :)
2015. febr. 24. 20:31
 9/10 anonim ***** válasza:

Miért pontoztatok le??? Túliskolázott,diplomás édesanyák!!!

Szerintetek nyomorékot akarok a gyerekemből csinálni???

Lehet különb az enyém..........

2015. febr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Különb nem hiszem, legfeljebb gerincproblémás. Az egyik diplomás anyuka
2015. febr. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!