Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ismertek olyan családot, ahol...

Ismertek olyan családot, ahol az első baba nagyon szép volt? Vagy akár saját gyerek ☺️ A második, többedik gyerek is hasonlóan szép lett?

Figyelt kérdés
2019. júl. 3. 08:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Jaj erről eszembe jutott még valami: amikor az újszülöttre közlik, h tiszta apja, tiszta anyja, az orra/szeme/akármije az akárkié (persze a férj szülei szerint arra az ágra, a nő szülei szerint meg amarra hasonlít), na ezzel sosem tudtam mit kezdeni. Gyermektelenként azt hittem, na majd meglátom, ha gyerekem lesz, most még minden baba egyforma, de majd... azt már látom, h valóban nem minden baba egyforma, de ezekkel a kire hasonlít-kitalációkkal még most sem sikerült azonosulni... x)

Bocsi az offért. ;)

2019. júl. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy évfolyamtársam, akinek a második gyereke, egy kislány, kifejezetten csúnya lett. Hatalmas lapátfülek, kerek arcban középre összpontosuló érzékszervek, fura formájú orr, és amikor mosolygott, úgy nézett ki, mont egy komplett elmebeteg. Nem volt semmi genetikai defektje, csak így sikerült. A bátyja tök sima, szép gyerek. Na, és amikor ez a volt évfolyamtársam mutatott a kislányáról képet, és a társaságban valaki bizonytalanul megjegyezte, hogy de szép, az anyuka felröhögött, és azt mondta, ne vicceljetek, ronda, hát nem kell mondani, hogy szép, de én ilyen kis csúnyának szeretem :D Szóval vannak szülők, akik látják és tudják :D

Persze sose mondanak neki ilyet, hogy de ronda vagy, kislányom. Csak épp azt se, hogy de szép vagy. Majd kinövi, még csak 4 éves.

2019. júl. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!