Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem mer elmozdulni a feleségem...

Nem mer elmozdulni a feleségem a gyerek mellől ez miért van? Miért nem hagyja egyedül egy kicsit ha alszik?

Figyelt kérdés

Még wcre sem akar mennni nélküle.

Szobában az ágyban eszik hogy mellette legyen.

Aludna ő akkor is nyugodtan ha nem lenne mellette állandóan mert mélyen alszik mindig. Nézegeti puszilja álmában is

3honapos


2019. júl. 4. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Belebuzult a gyerekbe. Majd ha a hormonok kicsit normalizálódnak, másképp fog ő is hozzáállni.
2019. júl. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 piroska és a farkas ***** válasza:
50%
Vegyetek légzésfigyelőt!
2019. júl. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Nekem nincs gyerekem, de a barátnőm mesélte, hogy amikor megszületett az övé, akkor azt érezte, hogy totálisan de nagyon és nagyon SZERELMES a gyerekbe, odáig van érte és nem bír betelni a látásával, az illatával és az érintésével. Szóval ez normális dolog, a természet rendezte így, és idővel normalizálódni fog.
2019. júl. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Nálam ez 4 hétig tartott. Azért 3 hos babánál ne fogjuk már a hormonokra.
2019. júl. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Nekem is az jutott eszembe, hogy tuti nincs légzésfigyelő. Mikor a miénk tönkrement, akkor nem mertem magára hagyni mikor aludt.

3 hónaposan már azért nem az van, hogy nem lát az ember a hormonoktól. Ha mégis, akkor valahogy azért fontos lenne, hogy ebből kizökkenjen.

2019. júl. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy nem mer, mert fél, hogy baja lesz, vagy nem is akar, mert annyira bele van zúgva.

Próbáljátok megtalálni az okát együtt. Ha szerinte ez így rendben van, próbálj higgadtan érvelni, hogy miért nem.


Sajnos egy ilyen korú baba a legjobb párkapcsolatot is próbára teszi. Kitartást!

2019. júl. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sem a hormonok teszik. Én is szerelmes vagyok a babámba, 4 hónapos, de azért amikor nyugisan alszik csinálom a dolgaim...sőt, ha nem alszik, csak úgy elvan magának, akkor is. Ha attól fél, hogy nem vesz majd levegőt, olyan mélyen alszik, akkor vegyetek tényleg egy légzésfigyelőt, van pelenkára csatolható is, azt hiszem, bár nekünk nincs.
2019. júl. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Van légzésfigyelő. Fél hogy baja lesz azért nem akar elmozdulni mellole
2019. júl. 5. 11:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez nem normális de nem tudom milyen tanácsot lehet adni. Mi lesz ha mászik, totyog, rohan, és tényleg minden pillanatban veszélyes magára..
2019. júl. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát ez nem normális. Ugyan mi baja lenne egy 3 hosnak? Mászni kúszni nem tud. Forogni ilyen idősen kevés baba tud. Légzésfigyelő van, szóval nrm igazán ertrm mi baja lenne abbol, ha a konyhában az asztalnál ülve enne, vagy nem is tudom, 1 orara rabiznatok a nagyira, es csaviznatok kettesben.
2019. júl. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!