Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek normális dolog...

Szerintetek normális dolog az, hogy a pelenka csomagolására egy ÜRÜLÉKNEK öltöztetett gyereket tesznek rá?

Figyelt kérdés

Erre gondolok: [link]


Értem én, hogy nagyon vicces és eredeti dolog manapság ez a kaka emoji (bár szerintem egyáltalán nem vicces), de azért egy gyereket így öltöztetni számomra túlmegy egy határon. Szerintem öltözzön szrnak az, aki ezt kitalálta.


Ti mit gondoltok? Én reagálok túl?



2019. júl. 6. 22:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
64%
7, persze, 37°C-ban nem elég meleg a pelenka, adjunk még rá fodros bugyit is, hadd legyen még több melegkiütés a gyerek derekán.
2019. júl. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
39%
Ezért nem veszek liberot. Jo nekem online rendelni a sima babmbuszos pelenkát, amin nincs kakaminta. Hát amikor megláttam tesóm gyerekén... nekik vicces, szerintem tök gáz.
2019. júl. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
71%
Én jót röhögtem. Szerintem nem kell ennyire merevnek lenni.
2019. júl. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
40%
Jó hogy nem használunk ilyet....így olyan a pelus mintája amit megveszek,és nyugodtan lehet mutogatni nyáron:) (mosható...)
2019. júl. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
37%

Én kifejezetten vadásztam erre a mintára, szerencsére találtam.

Szerintem nagyon aranyos és vicces a bűzölgő kaki minta.

2019. júl. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem is menő. Végre valami más mint a megszokott minták. Egyáltalán nem a gusztustalan vagy megbotránkoztató kategória. Aranyos.
2019. júl. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom, én röhögtem rajta egyet. Egy kupac szar, és fölötte szivárvány, rohadt jó :DDD Más kérdés, hogy az én gyerekem biztos nem lenne szarnak öltöztetett modell a csomagoláson (mondjuk eleve modell se, nem majomkodunk). De nem hiszem, hogy ez annyira botrányos lenne.
2019. júl. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy lehet én vagyok mashogy összerakva, mint ti, de nekem a farmer hatású más márkás pelenka sokkal menőbb, mint a kakamintás. Oké, vicces nekünk felnőtteknek, de mondjuk ez akkor lenne menőbb, ha a kakaminta akkor válna láthatóvá, ha a gyerek tényleg beszart 😂
2019. júl. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó: ez mekkora ötlet!!! :DDD
2019. júl. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
65%
Ja, eszébe juthatott volna a tervezőknek is. Hiszen a legtöbb pelenkán egy csík jelzi a telitettséget. Menő lenne, ha itt a kaka jelezné 😂
2019. júl. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!