Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet feldolgozni, ha...

Hogyan lehet feldolgozni, ha beteg az ember gyereke?

Figyelt kérdés
Egy barátnőmnek betegen született a kisbabája, és már fél éve szenved. Hogyan lehet ezt feldolgozni?
2010. júl. 10. 14:54
 1/9 A kérdező kommentje:
Ráadásul külföldön élnek, nincs ott a családja, barátai. Hogyan tudnék neki segíteni?
2010. júl. 10. 15:02
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Hát nehezen. De függ attól is, hogy mi ez a betegség? Gyógyítható? Kordábn tartható? Kinövi? Vagy egész életén át elkíséri? Mi a baja a kicsinek?
2010. júl. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

egyedül szerintem sehogy. Tuti függ attól is, hogy mi a baja a picinek...

próbáljon meg szakmai segítséget kérni (pszichológus), vagy ha hívő forduljon a hitéhez.

2010. júl. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
sehogy,én legalábbis nem tudnám.a baráti társaságban is fog most születni beteg gyerek,és látva az én egészséges,cserfes kisfiamat,én belehalnék ha az enyém beteg lenne.inkább csak megpróbál az ember uralkodni magán,és elfogadni amit lehet,és tenni meg mindent amit lehet,ehhez akkora erő kell,hogy lehet eszükbe se jut sírni.
2010. júl. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem feldolgozni nem lehet, hanem ugymond az ember megtanul vele elni. :( Ahogy eltelik egy kis ido jobban elfogadja az ember a helyzetet, megszokja es termeszetese vallik neki. Sokszor erosebbek vagyunk mint gondolnank es foleg anyakent. Szerintem az ido fog segiteni nekik csak. Kivanok nekik sok erot.
2010. júl. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem könnyű feldolgozni, hogy nem egészséges, nem olyan, mint a többi picur, de próbálom.

Az én lányom tejérzékeny, és még vizsgálják, hogy mi lehet a baja, mert normál súllyal-hosszal született, és most mégis sokkal kisebb, mint a kortársai, és rettenetesen vékony.Alig akar enni, és ha véletlenül többet eszik meg azon imádkozom, hogy csak ki ne hánnya.Más, amikor tudod, hogy mi a baja, de amikor hónapokon át mindig csak vizsgálatról vizsgálatra jársz, és nem tudod, hogy miért nem hízik, eszik, miért nem nő, és sokszor miért olyan levert és csak úgy elkezd üvöltve sírni az felettébb kiborító és elszomorító..Néha együtt sírunk, mert már nem tudom mit tegyek:((

2010. júl. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
azért a tejcukor érzékenység és mondjuk a down kór vagy szellemi fogyatékosság között van némi különbség...
2010. júl. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
na, kérdező, akkor megírod, mi is a baj?
2010. júl. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Bocs hogy csak most írok. Szóval sok problémája van, épp hogy életben maradt, még mindig küzd pedig már 7 hónapos. Probléma van a buksijával, hátával, lábával, nem tud inni, szondán keresztül kell táplálni, szóval rendkívül összetett a probléma.

köszi az eddigi válaszokat.

2010. júl. 26. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!