Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért mondja a terhesek...

Miért mondja a terhesek többsége azt, hogy az ember fejében dől el hogy beteg lesz e a gyerek vagy sem?

Figyelt kérdés
Ez szerintem egyáltalán nem igaz. Szerintetek igen? Miért?
2008. aug. 26. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szia. szerintem sem, nyilván mindenki egészséges babát szeretne. a gének, a magzati fejlődés azért valljuk elég bonyolult dolgok ahhoz, hogy a gondolat erejével befolyásolható legyen. persze a pozitív gondolkodás segít átlendülni a terhesség nehezebb szakaszain, de mutassatok nekem egy kismamát aki nem aggódik egyáltalán a terhessége során.
2008. aug. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem, ez valóban nem igaz. de!! sok eldől fejben is!! a hozzáállásod elsősorban!! a pozitív gondolkodás nagyon fontos, az optimizmus, a boldog babavárás!! szerintem ez mind kihat a babóra :)

szóval csak vidáman és minden rendben lesz!!

boldog pocakoskodást!!

27 hetes kismami

2008. aug. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálom optimistábban nem sokan várják a babájukat!De amikor 28 hetesen közlik,hogy gáz van.....

Aki ezt mondja,még nem esett pofára.

Én is azt hittem minden OK,de a babám így is beteg volt:(

2008. aug. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
28 hetesen derült ki, hogy baj van a babáddal? Mi történt?
2008. aug. 26. 19:54
 5/8 A kérdező kommentje:

Én is optimistán állok a dologhoz, csak nem értem miért írja ezt mindenki a másiknak mikor ez nem igaz!

Az okés, hogy nyugtatásképpen jól hangzik hogy ha úgy gondolod akkor nem lesz baj, de ezzel csak a terhesség ideje alatt leszel nyugodtabb, ami nem jelenti feltétlen azt hogy minden rendben van.

2008. aug. 26. 19:56
 6/8 anonim ***** válasza:
40%
nagyon sajnálom, ami veled történt, de addig gondolom, te is csak pozitívan álltál a dolgokhoz!! valóban nem tudom, milyen érzés lehet, tényleg nagyon sajnálom, hogy nálad baj ltt, de ezért másnak nem kell rettegnie 9 hónapon át... nem??
2008. aug. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vannak olyan nézetek, hogy a negatív gondolkodás bevonzza a rosszat.

Lehet, hogy bennem van a hiba, de én nem tudok csak és kizárólag a jóra gondolni. Igaz, én sem vallanám be másoknak, de a félelem bennem is ott lakik.

Mégis reménykedek és hiszek abban, hogy a babám egészségesen fog megszületni.

2008. aug. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A 3.vagyok.Azóta mi is próbálkozunk és most is így szeretnék a dolgokhoz hozzáállni.:)Én sem akarom végigrettegni a 9 hónapot,pedig nekem okom van rá...

Agyi fejlődési rendellenességgel született és egy hónapig élt:((((

De egészséges babám fog születni!!!És már van egy egészséges nagyfiam!:)

Én is azt hittem ez velem nem történhet meg,nem cigiztem,nem ittam,vitamint szedtem,magán dokihoz jártam stb.....És még tapasztalt is voltam.És nem vettem észre,hogy baj van.

A gondolataink nem ártanak,de nem is védenek meg....


Aggódni akkor kell,ha a doki mondja...

2008. aug. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!