Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig tart az abortusz...

Meddig tart az abortusz hatasa meddig beteg tole az ember. Es 18 even aluliaknak felnott vagyis szulo nelkul el lehet rendezni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 16. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
18 év alat szülői beleegyezés kell.Mindenkinél változó ,hogy meddig "beteg" ,de kb egy-két hét
2009. aug. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
ja, és lelkibeteg egész életen keresztül
2009. aug. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Mivel ez műtétnek számít, 18 év alatt szülői beleegyezés kell. Nem tudom milyen betegségre gondolsz, ez nem betegség, a műtét utáni felépülés mindenkinél más. Fizikai "utóhatása" mint a vérzés, görcs hasonló a menzihez, van akinél néhány nap, van akinél 1-2 hét. Hogy lelkileg kit hogy visel meg...? Ez is személytől függ, van aki másnapra túlteszi magát, van akit élete végéig kísért...
2009. aug. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Testileg pár nap, de lelkileg?! Azt hiszed, földolgoztad, és évek múlva eszedbe jut! Persze csak ha van szíved.
2009. aug. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem a lelki részét nem kérdezte, így arra nem kíváncsi hogyan osztjátok le. Annyi volt a kérdés, hogy meddig vérzik utána.

18 év alatt nem megy szülő nélkül, így mindenképp szólj anyukádnak minél hamarabb. Jobb minél fiatalabb terhességnél átesni a műtéten, már ha sajna muszáj.

Nem tudom meddig vérzel utána, nekem nem volt soha abortuszom. Szerintem egyénenként változó.

2009. aug. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2009. aug. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!