Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy vigyem a fiamat (7hetes)...

Hogy vigyem a fiamat (7hetes) magammal bevásárloközpontba (tesco, árkád)? Mert állandoan melege van a babahordozoban izzad a háta (kocsival mrennénk) és mindig melege van olyankor sir. Mit adjak rá, ti miben viszitek?

Figyelt kérdés
2008. nov. 13. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Sehogy ne vidd, ha nagyon muszály akkor kis közértbe menj inkább vele.Amigy az oltási nincsenek meg én tuti nem vinném, mert oda olyan emberek is mennek akik betegek és ettól megóvnám a babámat sőt meg is óvom.

Üdv:2,5 hónapos anyuka

2008. nov. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt kire hagynom úgyhogy kénytelen voltam vinni.

Én a kabát alá még mostis csak egy vékony bodyt adok a kocsiban ( autóban) kicipzározom leveszem a sapiját - amit csak mostmár adok rá eddig mindig csupa viz volt- és mielött kiszállnánk becipzározom rá a sapit egy pokrócot a hordozóra és amikor beértünk leveszem a pokrócot kigombolom meg le a sapi.Macera , de másképp ő is ordit és 4,5 hónapos de szerencsére még nem volt megfázva.

2008. nov. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az elöző vagyok alulra pedig kisnadrág és zokni - ha hidegebb van hopi és egy tutyi.
2008. nov. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a Corában, Tescoban van pelenkázó szoba. Oda szoktuk bevinni a picit, és leszedjük róla a ruhát, hogy ne legyen melege. Mikor bevásároltunk, visszamegyünk, és felöltöztetjük. Egyébként általában kenguruval megyünk vásárolni, nagyon élvezi a nézelődést. A mirelit és tejosztályt elkerüljük, oda a párom elszalad azért, ami kell. Nálunk ez kellemes családi program szokott lenni, még soha nem volt beteg a kisfiam, pedig kb. 8 hetes korától együtt járunk vásárolni. Most 4,5 hónapos.
2008. nov. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok, a 4,5 hónapos babának már erősebb az immunrendszere ahhoz, hogy tömegbe vidd ebben a csúnya időben, amikor több ember beteg, mint nyáron. De az ő kisbabája még csak 7 hetes. Könnyeben megfázik, mint az a kisbaba, aki jó időben volt ilyen pici. Szóval én sem vinném egyelőre csak kisebb boltba.
2008. nov. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!