Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, titeket kiszoktak...

Anyukák, titeket kiszoktak kerülni a járdán, amikor babakocsival vagytok? Van olyan, aki direkt nem akar?

Figyelt kérdés
2019. júl. 10. 16:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Altalaban lehuzodom annyira, hogy elferjenek mellettem. Ha szuk, akkor pedig kikerulnek.
2019. júl. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
19%
Ki. Nem nagyon van választásuk, a babakocsi az erősebb.
2019. júl. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%

Van néha olyan, aki csak azért sem akar még egy cm-t arrébb húzódni, pedig én is lehúzódom, ahogy lehet.

Nekem az a kedvencem, mikor a bicikliző 4 éves tanítom arra, hogy jobb oldalon közlekedjen, és jobbra húzódjon, de csak van olyan felnőtt, aki velünk szemben jön akár biciklivel, akár gyalog és a gyerekkel szemben közlekedik. A 4 éves meg nem tudja értelmezni, hogy akkor most mi van, pedig ő jól csinálta, csak a felnőtt bszott rá...

2019. júl. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%

Hálistennek sosem ért atrocitás.

Előzékenyek velem.

Terhesség alatt is csak a vérvételen laborban volt bunkó egy házaspár ( akik távoli rokonaim!)

Nálunk a kismamákat előreveszik.. De elémtolakodtak.

Én csendben kivártam volna a sorom, mert nem fájt különösebben, ha 2 embert ki kell várnom

A laboros csaj ki is osztotta őket ennek ellenére, hogy a betegek közt minék kevesebb időt töltsön egy várandós.. Ők meg nyugdíjasok, ráérnek egyébként is.

2019. júl. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%

Bocs, hogy apukaként válaszolok, de én toltam nem egyszer a gyerekeinket. Nos, babakocsival is, meg a anélkül is mindig úgy közlekedek, hogy a járda jobb oldalára húzódom, hogy a szembe jövő elférjen. Mint a járművek az úttesten. Ha pedig valaki pont velem szemben jön, és nem akar kikerülni, akkor babakocsival lelassítanék és megállnék. De ilyenre nem is emlékszem, lehet, hogy nem is volt rá példa.

Egy babakocsival tényleg nehezebb kikerülni valakit, de az is irreális lenne, hogy megyek középen, mintha én lennék az Atyaisten és kerüljön ki mindenki jobbról-balról.

2019. júl. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%

5. Vagyok


Nyilván én is igyekszem a közlekedés szabályait betartani



( a fenti sztoriban pedig a mód volt a gond, főleg, hogy hamarabb is érkeztem)

2019. júl. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
57%

Bocs, 5. én vagyok.

Szerintem te 4. lehetsz. ;-)

(Pont ezért használok nick-nevet.)

2019. júl. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
Mi is ugy, mint az 5-os. Ha valaki “rossz” oldalon jonne, megallok, es megvarom, hogy kikeruljon.
2019. júl. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%

Azért a babakocsi is egy mozgatható dolog..nem egyszer van, hogy nagy kényelmesen tologatják a járda kellős közepén a babakocsit, és hiába hallja, látja az anyuka, hogy vele szemben-mögötte vannak, továbbra is szépen, komótosan megy és véletlenül sem húzódna kicsit arrébb, hogy elférjenek mellette, különösen szűkösebb járdán. Attól még, hogy ő egy babát tol, ugyanúgy meg tudja mozdítani azt a babakocsit, ahogyan más is félre tud húzódni.

Alapvetően előzékeny vagyok a babakocsisokkal, de azért sokan nincsenek tisztában azzal, hogy a járdát más is használja.

2019. júl. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
69%
Én a másik oldal vagyok a gyalogos, aki normálisan közlekedik azt kikerülöm, aki a járda közepén vonul kortól nemtől függetlenül és nem lehet elférni mellette azelőtt megállok és megvárom, hogy kerüljön ki vagy haladok és remélem észbekap mielőtt nekem jön.
2019. júl. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!