Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, titeket kiszoktak...

Anyukák, titeket kiszoktak kerülni a járdán, amikor babakocsival vagytok? Van olyan, aki direkt nem akar?

Figyelt kérdés
2019. júl. 10. 16:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
71%

Bocs

Igen 4

2019. júl. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát az a helyzet hogy felénk sok anyuka azt gondolja, hogy azért mert gyereke van ő a világ közepe. Nyilván akit tudok kikerülök illetve ha látom hogy épp elfér akkor még a járdáról is lehúzódom, DE amikor elég széles a járda és csakazért is a közepén tolja nehogy más is elférjen...... Na az ilyen undorító és nem fogok miatta belemászni az árokba
2019. júl. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
71%

Nem hiszem, hogy a gyerek miatt gondolja azt, hogy ő a világ közepe.

Én jártam már úgy tizenéves végén járó kis szájjal, hogy konkrétan a b*zi telefonját nyomkodta séta közben, én meg megálltam a járda jobb szélén, ő pedig simán nekem gyalogolt. Fel sem tűnt neki.

Aki az út közepén közlekedik gyerekkel, az jórészt gyerek előtt is ott közlekedett, mert hát ő az atya úr isten.

2019. júl. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
*kiscsajjal
2019. júl. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
75%
Általában igen, de sajnos volt már rá párszor példa, hogy nem. Egyszer szembe jött velem egy 5-6 főből álló társaság, gyerekek, felnőttek vegyesen. Az egész járdát elfoglalták, s én naivan azt gondoltam, majd lejjebb húzódnak. De nem. Mintha ott sem lettem volna. Nekem kellett lemennem babakocsival a fűbe. Attól fogva megfogadtam, legközelebb nem lesz ilyen, inkább akkor neki megyek. Bosszantó, hogy ennyire bunkó emberek léteznek. És ezt látják a gyerekeik is.
2019. júl. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak akkor volt ezzel problémám, amikor úgy jöttek a babakocsival, hogy volt a kocsit toló szülő (nem feltétlenül anyuka) mellett még egy felnőtt. Olyankor olyanok, mintha se nem látnának, se nem hallanának, és konkrétan az egész járdát képesek elfoglalni, és tényleg semmi más esély nincs, hogy elférjek, csak ha kihúzódok oldalra és megállok, várva, hogy elmenjenek mellettem, de persze gyakram -2-vel sétálnak és egy örökkévalóság, mire továbbmehetek.

Érdekesség, hogy ez SOSINCS, amikor a babakocsis szülő egy másik, már járóképes gyerekkel közlekedik. Olyankor életbe lép a beépített pedagógus és elkezdi tanítgatni a gyereket, hogy el kell engedni a másik embert, stb. De ugyanezt mintha elfelejtenék, amikor egy másik felnőtt is lépked mellettük :D

2019. júl. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én mindig kikerülöm a babakocsisokat.
2019. júl. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
En startbol nem megyek a jarda kozepen , ugyhogy van hely elmenni mellettunk
2019. júl. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!