Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit szoktatok énekelni a...

Ti mit szoktatok énekelni a babátoknak este?

Figyelt kérdés

Mikor énekeltek, etetés alatt is, vagy csak altataskor? Elmondanátok azt is, hogy mit? Én végigéneklem az etetést is, de csak az estit. Amikor lerakom, mindig ugyanaz a dal van.

Szoktam énekelni olyasmit is, ami nem kifejezetten gyerekdal, de pozitív üzenete, szép szövege van (musical betétdalok, rajzfilmek dalai).


2019. júl. 11. 22:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Mindent, bármit ami eszembe jut. gyerekdalok, musicalek, iskolai énekkönyvből a teljes repertoár (amire emlékszem), októbertől karácsonyi dalok, ha mégmindignemalszikabüdöskölke akár a himnuszt, szózatot is.


Egyszer gyűjtögetni kezdtem:

[link]

2019. júl. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Amúgy nyugtatsra fixen: Madárka, madárka, Repülj madár, repülj és Galambjáték.

Altatásra fixen (amikor pici volt): Mint te, Amíg őriz a szemed, Szóló szaxofon

2019. júl. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az én babám csak csendben tud elaludni.

Napközben szoktam neki énekelni, meg szoktunk együtt is zenét hallgatni. A queent nagyon szereti, az dream on az aerosmithtől pedig abszolút kedvenc. Pár napos kora óta mrgnyugtatja.

2019. júl. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nappal lassú Metallica dalra aludt el. Este még nem igényli 5 hónapos lesz.
2019. júl. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Tente baba tente saját verzió. Jó lassan, vontatottan, egyféle hangerővel. Garantáltan bealszik :)

Pár hetesen Harry Potter köteteit mondtam fel, abba is bealudt 😂 de azóta már nem működik.

2019. júl. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!