Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előfordult már hogy pelust...

Előfordult már hogy pelust kellett kölcsönkérni valakitől?

Figyelt kérdés

Pl. elvittétek sétálni és elfelejtettetek vinni magatokkal

Vagy pont elfogyott


Ha igen, mi volt az oka, hogy kellett, és hogyan oldottátok meg?


Azért kérdezem, hogy ha esetleg ilyen helyzetbe kerülök...



2019. júl. 17. 14:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Egyszer. Tesómékhoz szaladtunk el, nem laknak messze tőlünk. Nem gondoltam hogy abban a pár percben beteríti a kaka a fiam. Az ő gyereke egy számmal nagyobb pelust használ, de rá tudtuk adni az enyémre. :) Egyébként amikor máshova megyek mindig viszek magammal, sőt még váltóruci is van a pelenkázótáskában. Egyszer egy anyukát kisegítettem a a gyerekorvos várójában amikor tanácsadásra mentünk mert az autóban hagyta a pelusos tatyót, apuka meg elhajtott vele valamit elintézni. Jó szolgálatot tesz még az eldobható pelenkázó alátét meg az illatosított pelenkazacsi a törlőkendő, popsikrém meg kézfertőtlenítő zselé mellett. Ezekből is mindig van a pelenkázó tatyinkban. Egyszer a fiunk egy embereset reccsentett az autóban, épp útközben voltunk kb a semmi közepén. Apa lehúzódott, hátsó ülésen tisztába tettem babót... okéé, csak hogy egy megveszekedett kuka sem volt a közelben és ez volt az a helyzet ahol igencsak értékeltük azt az illatosított zacsit :D Az autó padlóján utazott egy darabig a kis csomag míg ki bírtuk dobni. Nem mondom hogy teljesen "illatmentes" a dolog, de lényegesen viselhetőbb mint enélkül ;D
2019. júl. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Egyszer kellett popsitörlőt kérnem a parkban, mert a másfél évesem madársz.rba nyúlt. Más még nem fordult elő.
2019. júl. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!