Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet örökletes az, hogy...

Lehet örökletes az, hogy nincs tejem?

Figyelt kérdés
Próbálkoztam én mindennel hetekig, hónapokig de 10 ml nem jött több tejem egy nap. A picúr besárgult így tápszeren van. Anyukàmnak se az ő anyjának nem volt teje. Lehet ez genetikus?

2019. júl. 18. 11:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
de lehet, hogy a következőt meg tudná szoptatni a nejed...
2019. júl. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
53%

#11 Igen, lehet, majd kiderül, még csak 1 mókus van. Volt teje, csak elég kevés, pár hétig azt is megkapta a gyerek. Én csak azt akartam a kérdezőnek sugallni, hogy ma már tökéletesek a tápszerek, gyönyörűen fejlődik a gyerek, minden rendben van.

-

Ezt azért hangsúlyozom, mert a nejem hibáztatta magát h miért nincs több tej. Pedig nyilván semmi befolyása nem volt rá... és hiába mondtam neki hogy minden rendben van. Vagy két hónap kellett, hogy elhiggye, hogy tényleg minden rendben van.

2019. júl. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nekem se volt tejem egyáltalán és a mai napig hibáztatom magam, próbálom túl tenni magam rajta valahogy. :(
2019. aug. 2. 08:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!