Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan oldjátok meg a ruhavásá...

Hogyan oldjátok meg a ruhavásárlást, ruha próbát egyedül kisgyerekkel?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sokan kényszerültök (kényszerülünk) rá, hogy kettesben menjünk a kicsivel. Ami nem is gond, amíg a baba mondjuk szépen elpihenget egy hordozóban. De mi van akkor, ha egy örökmozgó, kíváncsi egy év körüli kisgyerekkel vagytok? :)A 14 hós fiam pl. nem igen marad meg a babakocsiban, ha az nem mozog :) Ráadásul sok próbafülke elég kicsi, szűkös, nem fér be a babakocsi. Ami ne is gáz, ha csak egy felsőt próbálnék, de mi van a fehérnemű vásárlással?

Kérlek adjatok ötleteket, bevált jó tanácsokat! :) Sajnos nem tudom senkire rábízni, de mindenképp mennem kéne kicsit felfrissítenem a ruhatáram. De nem szeretnék kellemetlenséget okozni a boltban és magunknak sem. :) Lehet csak nekem nem elég élénk a fantáziám? :)


2010. júl. 11. 07:46
 1/5 anonim ***** válasza:
igaz,az én fiam 6 hónapos volt,mikor elmentünk vásárolni,de én odaadtam egy eladónak.
2010. júl. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk sportkcsink esernyőre csukható, az befér minden próbafülkébe.Ezzel nem azt akarom mondani, hogy vegyél:)Fehérnemű vásárláskor elhívtam valamelyik barátnőmet, vagy az eladók pátyolgatták.
2010. júl. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok. ez még a nagy kocsis időkben történt, most már betolom magamhoz és kész.
2010. júl. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha csak nincs teltház az üzletben,az eladók is szivesen el vannak vele arra a pár percre.Hisz az ő érdekük is hogy te tudjál vásárolni!
2010. júl. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

16 hónapos lányommal pénteken mentünk el vásárolni a westendbe.

Hát betoltak magammal a próbafülkébe de ordított, kivették a kocsiból mém mindig ordított, félt bent! Kimentünk a próbafülkéből abba is hagyta a sírást bement a pénztárpultba és ott elvolt az eladóval míg én próbàltam. Másik üzletben teltház volt, a felsőket ott az üzletben rávettem arra ami rajtam volt, tükör volt kint is megnéztem magam és jó is lett. Kivették néha a kocsiból hogy sétáljon, kapott kukit ropit hasábburgonyát azzal megint el volt míg én próbàltam. Bikinit már nem vettem mert lefárasztott, az következő menet lesz, vagy otthon hagyom párommal szombaton.

2010. júl. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!