Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok a Nazira névről?

Mit gondoltok a Nazira névről?

Figyelt kérdés

Hogy becéznétek, milyen kislány jut eszetekbe róla?


Nem ezt akarom adni, csak kíváncsi vagyok.



2019. júl. 19. 07:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
62%

Számomra tetszik hasonlít az Amirirára.

Én egy igazi kishercegnőt tudnék elképzelni. Vagy Nanának vagy Ziának becézném.

2019. júl. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
33%

Borzasztó.


Helyette adnám: Norina, Nadina, Zorina, Jázmin, Debóra, Martina, Zília, Alízía, Zelmira


"-Na, Zira, most mi legyen a következő lépés?"

"-Kire dobták rá a havat?" "-Nazira."

2019. júl. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ziri, Zici, Ziczus/Cicus
2019. aug. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Tiktokon minden masodik gazdag olahciganynak Nazira a kislanya 😁 vagy Himena

De amugy a Nazira szep

2021. jan. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
100%
Bibliai eredetű név, a A héber ’kiválasztott’, ’odaszentelt’, ’elkülönített’ jelentésű szóból (nazireus) származó kifejezés. Kétféle nazireus volt: az, aki önként lett nazireus, és az, akit Isten jelölt ki erre. Egy férfi vagy egy NŐ különleges fogadalmat tehetett Istennek arra, hogy egy ideig nazireusként fog élni. Ez esetben három követelménynek kellett eleget tennie: nem ihatott alkoholt, illetve nem ehetett semmit, ami szőlőtőről származott; NEM VÁGHATTA LE A HAJÁT ; és nem érhetett holttesthez. Akit Isten nevezett ki, hogy nazireus legyen, az az élete végéig az volt, és Isten szabta meg, hogy milyen követelményeknek kell eleget tennie (4Mó 6:2–7; Bí 13:5).Sámson is nazireus volt, ezért nem vágta le a haját..
2021. ápr. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
66%

6/15 : Így is van! Elkiabálod magad egy játszótéren, hogy:- Benceee! és odaszalad a fél játszótér. Aztán hogy: - Noeeeel!, rögtön jön a másik fele.

Nem tudom miért kell ilyen kretén neveket adni a gyerekeknek mint Zeke,Zente, Zerind, stb. Az a bugris Balázs is elnevezte a fiát Benettnek. Sebestyén Benett, gratulálok!

Ilyeneket ,mint Nazira meg cigányok adnak a pulyáiknak, mert akkor majd mindenki azt hiszi hogy arab.

Fogyatékos, ribi név.

2021. okt. 7. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Azért elég szomorú hogy egy név alapján el is van döntve hogy milyen az ember személyisége.


Egyébként az én lányom Rebeka lett.

2021. okt. 7. 13:22
 18/18 anonim válasza:
100%
Engem Nazirának hívnak, és úgy gondolom, hogy mindenkinek meg van a maga véleménye a nevemről, és ehhez az embereknek joguk is van. Megértem miért orrspray, mert van Nasivin és Nasic (bocsánat ha rosszul írom) is, és az is igaz, hogy a név a Bibliából van, és az is, hogy Zira és Nazi a becézése. Persze ha az illető fiatal, vagy egy időssel beszélget, akkor Nazus, Nazuska is lehet. De visszatérve arra, hogy mindenkinek meg van a saját véleménye, egyet értek a kérdező előző kommentjével, hogy nem kell a nevem miatt elítélni. Eddig akárhova mentem és bemutatkoztam, sose mondták, hogy ez egy borzasztó, rossz, és még az egyik kommentelő szavaival élve .... név, vagy nem mondtak semmit, vagy (ez volt a legtöbb esetben) azt mondták nagyon szép név. Én sem bánom, hogy ez a nevem, hisz a szüleim szeretettel adták, és nekem is tetszik.
2023. máj. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!