Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi van akkor ha státuszvizsgál...

Mi van akkor ha státuszvizsgálaton a szülői kérdőiven több dologra is “nem”-mel kell válaszolnom? Egyébként az adott státusz “feladatait” már a hónap elején is tudnia kell a babának?

Figyelt kérdés
Igazából nekünk semmit se mondtak rá. Csak furcsállom, mert így nem tudom hogy mi értelme.

2019. júl. 19. 09:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi pld újságpapírból csináltunk neki kis galacsinokat és azokat kezdte el csipegetni.Minden státusznál volt egy -egy amit alig csinált csak egyszer egyszer és az bőven elég volt.Állítólag amit egyszer megcsinál arra képes.Most pld a 2 éves státuszon olyan kérdés van, hogy jelzi e a pisit vagy nem.Hát nem.Viszont nem is gondolom, hogy jeleznie kéne.Meg jó másfél hónappal előbbre kaptunk időpontot, minthogy betöltené..Pedig a sajátomon is látom ,hogy sokszor egy hét alatt mekkorát fejlődik valamilyen tudása, hogy szerintem a hónapokkal előbb odahívott gyerek az se csoda ha nem tud bizonyos dolgokat.
2019. júl. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Az egésznek semmi jelentosege amin aggódsz :) enyem is leszarta 6 hobaposan a szoszoket 9 honapos es mutato es hüvelyk ujjal veszi fel a hajszalakat. Az a gyere resz meg nettó rosszul van meg fogalmazva. En is felre ertettem nem kell a kezez feled emelnie még csak ha ugy rakod a kezed h akarod felemelni akkor a kis fejet latszik h probalja elemelni a talajtol. Szinten kb most 9 honaposan kezdte h felemeli a karjat h felvegyuk atvegyuk es a gyerenel odajon (6 honaposan nem is tudott volna mert csak forogni tudott) kukucsnal mrg ha leveszi a fejerol mar jok vagytok. Nem minden baba ugyan azon nevet :)
2019. júl. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Utolsó🙏🙏🙏

Akkora követ görettél most le!!!! Köszönöm❤️

De amúgy annyira jó, hogy alapvetően mindenki nyugtatja itt az embert és nem paráztatja!🙏

2019. júl. 19. 14:24
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
12es vagyok borzalmasak ezek a kérdőívek nem értem minek kell ezzel stresszelni minket. Annyira mashigy feljodnek kb az egy éves felet csinalja 9 honaposan de vsn kb 3 amit nem csinal a 9 honaposrol. Szerencsere a vedonom mindig nyugtat csak en tolom túl ezt a marhaságot
2019. júl. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm Neked!

Igen, szerintem én is túlparazom ezt most. Pedig eddig nem volt ilyen velem. A férjem mondjuk teljesen az ellentétem, de ez engem azért eddig ő még nem igazán tudott megnyugtatnj. Anyukáktól jobb ezeket hallani!!!

2019. júl. 20. 10:50
 16/16 anonim ***** válasza:
Szia, megkerdezhetem, hogy utana hogy alakultek veletek a dolgok? En szinte ugyan azokra mondtam nemet, mint te. Koszonom, ha valaszolsz
2023. máj. 10. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!