Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kell otthon a pelenkákna...

Miért kell otthon a pelenkáknak külön kuka?

Figyelt kérdés

Olvasom h tartó kuka, stb.

Nem elég a konyhai vagy a fürdőszobai kukába bedobni?

Miért kell külön gyűjteni?


2019. júl. 20. 15:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
45%

Emberek!

Nem kell minden kakis pelussal lerohangalni a panel 100.emeleterol, de azert napi egyszer csak elhagyjatok a szobat, nem?!

2019. júl. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
70%
11: Igen többször is leviszem a kutyát de konkrétan egy jó kis masszívan szaros pelenka kb 10 perc alatt tölti meg az egész lakást fosszaggal, köszi de az esti sétáig sem szeretném őket gyűjtögetni a szoba sarkában...
2019. júl. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
19%

Utolso!


Akkor nem hozzad szolt a kerdesem, hanem azokhoz, akik pelenkakaukat hasznalnak!

2019. júl. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
43%

Napi egyszer igen, levisszük a szemetet ha kell, de 24 óra alatt elèg kaki összejön... Másfèl hónapos a kicsi, eddig 6000 ft zacsi ment el. Szagtalan, hermetikus. Próbáltuk sima zsákkal, de nem olyan mint a gyári cső, ki kell nyomni belőle a levegőt, az pedig igazi bomba, èrtelmetlen. Szóval mi szeretjük, használjuk, drága de elviselhető.

Mivel a konyhai kukánk nem zár ilyen jól ès nem is a pelenkázó mellett van, egyáltalán nem lenne praktikus azt használni.

2019. júl. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
63%

#11

Természetesen elhagyom a lakást, de szerintem sokkal higiénikusabb és környezettudatosabb venni x ezer forintért egy szagmentes kukát zsákkal, mint minden egyes kakis pelust külön zacskókba csomagolni és napközben gyűjtögetni.

2019. júl. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
40%
Kertes ház, második emeleten a pelenkázó. Azért van szagzárós pelenka kuka, mert nem vagyok hajlandó a pelenkákkal egyesével kiszaladgálni a kinti kukához 🤷🏻‍♀️ Nem értem azokat akik szerint ez hű de undorító. Zárt kuka = se szag, se látvány, se semmi. Pontosan annyira undorító, mint ugyanezt 20 méterrel odébb tárolni.
2019. júl. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
61%
Fedeles vödör plusz kukába való zsák. No szag, minden este új zsák. Abba megy a pisi és a kakis pelus is. Én pénzkidobásnak éreztem a pelenkakukát 1000ft a sima jól záródó vödör. 😀
2019. júl. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!